Frīdenberga mīļotā kopā ar "Putnu balli" piepildīs Valtera pēdējo vēlēšanos

tautaruna.lv 12.feb
 
F64
Ir pagājuši četri mēneši kopš Valtera Frīdenberga nāves un viņa mīļie - grupas "Putnu balle" dalībnieki un mīļotā meitene Kristīne Paegle - plāno kopā piepildīt Valtera pēdējo vēlēšanos, teikts Evijas Kalnbērzas materiālā "Valtera draudzene iziet sabiedrībā", izdevumā "Privātā Dzīve".
Kā raksta izdevums, Valtera tuvie cilvēki būs kopā, kad piepildīs dziedātāja vēlēšanos - izkaisīs viņa pelnus okeānā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka pagājušajā rudenī Valters ļoti vēlējās aizceļot uz Portugāli, taču slimība viņam to liedza, un 17. oktobrī Valters nomira.

"Putnu balles" menedžere Anete Kalniņa atklāj, ka Valtera draudzene Kristīne plāno ceļojumu uz Portugāli un visticamāk tas notikšot pavasarī, kad visi grupas dalībnieki - Kristiāna, Līva, Elvijs un Kārlis Būmeisters - varēs turp doties kopā.

Jāatgādina, ka iepriekš jau tika vēstīts, ka atklājies Valtera Frīdenberga sapnis, kuru viņš ļoti vēlējās, bet nepaspēja piepildīt.

Komentē 2

 
Anonīms
 

....nav miera ? Lieciet mieru tam cilvēciņam

12.februāris Atbildēt

Beidzot . Ir pagājušas 40 dienas kad tiek uzskatīts ,ka mirušā Dvēsele pamet mūs un dodas Visuma izplatījumā . Tas ir laiks ,kad jāļauj Dvēselei aizceļot un ir jāatlaiž tā . nevis jānotur vai jāpiesaista šai Pasaulei . Kad saksim to apzināt ?

12.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:40

Jaunākās diskusijas