Stendzenieks publiski ļoti skarbi kritizē Kiviču un Skulmi

tautaruna.lv 12.feb
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Šīs nedēļas sākumā īstu vētru sociālajos tīklos kārtējo reizi sacēla mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme. Tiesa, ne visiem šo cilvēku izdarības šķiet pieņemamas. Reklāmas industrijas veterāns Ēriks Stendzenieks mikroblogošanas vietnē twitter abiem veltījis visai skarbus vārdus.

Vēlā svētdienas vakarā mūziķis Andris Kivičs sociālajā tīklā facebook translēja kārtējo tiešraidi. Tas gan nebūtu nekas neparasts, ja vien abi tobrīd nesēdētu vannā. Turklāt acīgākie tiešraides vērotāji pat pamanījuši mūziķa intīmākās ķermeņa daļas.

Ja tas vēl nešķiet nekas īpašs, tad pirmdienas rītā dziedātājs sociālajā tīklā instagram kopā ar mīļoto sievieti, mākslinieci Lieni Skulmi publicēja kārtējos īsos video jeb "story", kuros stāsta par savas intīmākās ķermeņa daļas izmēru.

Protams, pēc tam mikroblogošanas vietnē twitter netrūkst komentāru par abu izdarībām, tomēr, iespējams, visskarbāk abus kritizējis reklāmas industrijas veterāns Ēriks Stendzenieks, kurš jau iepriekš A.Kivičam veltījis ne tos glaimojošākos vārdus. "Es ļoti atvainojos. Bet nu tāds zbaks un tāda, atvainojos, pilnīga plekste... Es dzīvoju Kolkā, un tādi idioti man nav gadījušies. Paldies," raksta Ē.Stendzinieks. Tiesa, šis ir tikai viens no ierakstiem, ko abiem mīlniekiem viņš veltījis.

Arī citi ieraksta komentētāji norādījuši, ka arī īsti neizprot mūziķa rīcību, tikmēr citi ironizē, ka ja nebūtu A.Kiviča izdarību, tad, iespējams, nebūtu par ko runāt.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Stendzenieks ir ļoti maigi izteicies! Es teiktu, ka abus šos plānprātiņus būtu jābloķē visos medijos. Pretīgi skatīties uz tiem purniem. Es nelasu visas tās glupības, ko viņi tur tiražē, bet tie trulie purni uzglūn no jebkuras lapas. Madara var būt laimīga, ka tikusi no kretīna vaļā, bet nabaga bērni - viņiem tak šausmīgs kauns!

12.februāris Atbildēt

Nu kápeéc atkuráti bútu jáblokje ? Lai tak tauta redz iespejamá Kultúras ministra práta un runas spéjas !

12.februāris Atbildēt

Stendzenieks ir grāmatas, šova un Kiviča koncertu slēptās reklāmas autors uz kuru uzķērās visi mediji. Nācija par Kiviču un Skulmi vien runā.

12.februāris Atbildēt

Kurš pirmais iedrošināsies runāt par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī? (Šķiet Kivičš).

12.februāris Atbildēt

Vecīt, Tu esi totāli ieciklējies uz savu dažādos portālos pausto viedokli (huiņu), kurš, lai kā Tu neticētu, nevienam neinteresē. Atslābsti vai arī steigšus apmeklē psihiatru !

12.februāris Atbildēt

Tiešām, Valdi Freimentāl ! Tu tak neesi labāks par to Kiviču. Ne ar ko. Šiziķis Tu esi. Laikam ar ķieģeli pa galvu dabīji, kad Kivičš Māmuļai uzbruka. Vienīgi, Tu, neesi uzpircis savai reklāmai medijus, kā to dara Kivičš Stendzenieka reklāmas projekta ietvaros. Šoreiz, režisors Stendzenieks ir pāršāvis pār strīpu. Masu psihologs gan viņš labs. Tas ir fakts.

12.februāris Atbildēt

Čiv čiv, nebiju gaidījis, ka tā var putni sakāpt galvā diviem pieaugušajiem dēļ lētas reklāmas kārtējai ziepju operai priekš sabiedrības padibenēm.. Nu, tā atļaut sevi diskreditēt dēļ naudas un nožēlojamas popularitātes, - tas ir plānprātīgi.

12.februāris Atbildēt

Viņš dzīvojot Kolkā? Nemaz tāds dbiķis neizskatās. Ak šī mūžīgā konkurence.

13.februāris Atbildēt

Čibriks + kivičs = Čiviks

14.februāris Atbildēt

Ierosinu sodīt abus, jo abiem ir bērni, kurus viņi pazemo.

18.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:40

Jaunākās diskusijas