Kivičs skaidrojas, ka viņam neesot maziņš, bet "reāli virs vidējā"

tautaruna.lv 11.feb
 
Ekrānuzņēmums/Instagram
Kā iepriekš vēstīts, svētdienas vakarā kopā ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi mūziķis runājās ar saviem sekotājiem sociālajā tīklā Facebook, abiem gandrīz kailiem sēžot vannā. Iemūžinātie kadri patiesi pārsteiguši gan pāra fanus, gan citus cilvēkus. Interneta jokdari metās "ķert kadrus", kuros pat atkailinātas Kiviča intīmās vietas, norādot uz to izmēriem.

Pirmdien pāris, sajūsminoties par izrādīto sabiedrības reakciju par svētdienas vakara izklaidēm, atkal uzrunāja savu sekotājus caur Lienes Skulmes sociālo tīklu Instagram, kurā mūziķis apgalvo, ka viņa dzimumloceklis ir normālos izmēros.

Instagram "storijos" Kivičš uzrunā sekotājus, ka viņi abi - saldais pārītis - ir ārā no vannas, bet spriež, ka varētu pirmdienas vakarā atkal ieiet vannā.

Kivičam gan visvairāk uztraucot, ka viņam "izskatījies nenormāli maziņš", jo "tā nemaz neesot". Skulme gan video norāda, ka "ūdens visu deformējot". Mūziķis lepojas, ka viņam ir "reāli virs vidējā", bet vispār "izmēram neesot nozīmes, svarīgākie ir pirmie 25 centimetri," joko Kivičs.

Tiešraidi no vannošanās Kivičs bija sarīkojis ap vienpadsmitiem vakarā. Video redzams, ka Kivičs vannā bijis pilnīgi kails, savukārt Skulme bija krūšturī. Sarunājoties tiešraidē, Skulme un Kivičs atbildēja uz jautājumiem par savām attiecībām. Abi gan kārtējo reizi uzsvēra, ka slava viņiem neesot vajadzīga.

Mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes attiecībām sāka runāt pagājušā gada rudenī, kad Kivičs paziņoja, ka aiziet no sievas Madaras.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Idiots...

11.februāris Atbildēt

Galīgi ķīselī sargājis Atradis ko radīt tiešraide

11.februāris Atbildēt

Nu ko taisnojas.:D Pieliek blakus špickkastei un nobildē.:D Vēl Lieņuks par to varētu izpausties....un Madariņa arī ko varētu pakomentēt. Nu tā lai normāli pincīti apspriež.

11.februāris Atbildēt

Ieprieks nebiju sekojis lidz, nodomaju, ka zurnalisti un vel citi vinam uzedusies, bet izradas pats jau veido provokacijas.. Nav brinums, ka kadiem nervi netur un gribas "adekvati" un suligi novertet kartejos brinumdarbus..

11.februāris Atbildēt

Cik sieviešu biksītes var noturēt uz desiņas?

11.februāris Atbildēt

Atbilde - tikai "the one and only" sievieš-truseļs.

11.februāris Atbildēt

Andra Kiviča makrāniņš varētu būt reāli virs vidējā ķīnieša krāniņa izmēriem..

11.februāris Atbildēt

Kaut kads idiotisms.kuram interese cik vinam mazs vai liels.kaut kads mazrazms.vel tikai atlika ielikt instregrama ka vini nodarbojas ar sexu.pieaudzis vecis nu blin jau lidz vemienam lasit sos sunu murgus

11.februāris Atbildēt

Inga piekrītu tev

11.februāris Atbildēt

Andri tu esi idiots, cik zemu esi kritis viss cilvēki tavu mūziku vairs neklausīs drīz metīs virsū tomātus

11.februāris Atbildēt

Atradis ar ko lielīties! Cik pozitīvu popularitāti grūti iegūt, tik viegli to pazaudēt, un to nu gan vajadzēja apjēgt.

12.februāris Atbildēt

Pienāks laiks kad abiem būs jāšķiras,,sāpīgi ka te LV neviens vairs negribēs ar jums biedroties,jūs esat kā zīdaiņi,nabaga jūsu bērni,,,viņi tak uz skolu vairs nevar iet,,tur rāda uz viņiem ar pirkstiem un ņirgājas,,,bāriņtiesa sakusi intereseties,iespējams ka tiks atņemtas jums vecāku tiesības,,cik skarbi,,bet jūs to esat abi pelnījuši,,,izvirtuļi

12.februāris Atbildēt

Taisnība ! Kur kavējas bāriņtiesa ???

12.februāris Atbildēt

...un šāds cilvēks gatavojās kļūt par “tautas kalpu”. Gatavais idiots!

Vai tiešām katram ejot vannā tas jāpublisko?! Zvaigzne! Nav ko tagad taisnoties ar saviem izmēriem! Tāpat vissskaidrs!

12.februāris Atbildēt

Senā Roma arī sabruka. ka publiskās pirtis bija sabiedrības izklaides augstākā virsotne.Izspruka no LPSR un visas slūžas pasruka vaļā!. Mērvienība- RUNKULIS un runkuļi arī izaug dažāda resnuma un garuma ,un līkuma, Sarkanīgi , balti un rozā!

12.februāris Atbildēt

pipelīte

12.februāris Atbildēt

Ar ko viņš labāks par mētelīšu virinātājiem ? Ne ar ko. Bet vajadzētu pret šo aktieri pimpi ierosināt krimināllietu, jo viņa publicēto video redzēja arī mazi bērni. Nesaprotu, kur skatās šī šova režisors Stendzenieks. Arī to vajadzētu ietupināt.

12.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:40

Jaunākās diskusijas