"Jūs esat pilnīgi debīli?; Kivičs rupji izsakās par vairāku interneta portālu darbiniekiem

tautaruna.lv 8.feb 2019
 
Facebook/ekrānšāviņš
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs, par kuru pēdējo nedēļu laikā nebeidz runāt teju visa Latvija, sociālajā tīklā Facebook publicējis video materiālu, kurā piedraud vairāku interneta portālu darbiniekiem nekad mūžā neaiztikt svešus bērnus.
"Es gribu parunāt par portāliem Latvijā. Mēs ar Lieni Skulmi esam pieraduši pie visiem šiem kretīnu, kropļu debīlajiem kantoriem, cehs.lv, nozagts.lv," video izsakās Kivičs, turpinājumā šiem interneta portālu darbiniekiem veltot rupjus, neglaimojošus vārdus.

"Focus.lv ir pārspējis pats sevi, uzrakstot šodien, ka Skulme nolēmusi Kiviča dēļ šķirties no savām meitām. Jūs esat pilnīgi debīli? Kā jūs tiešām iedomājaties, ka Kiviča dēļ Skulme šķirsies no savām meitām?" jautā mūziķis.

Kivičs skaidro, ka viņa mīļotās sievietes meitas kādu laiku padzīvos pie sava bērnu tēva, kamēr viņš kopā ar savu sirds dāmu brauks padzīvot uz ārzemēm. Skulme savas meitas netaisās pamest, atzīmē mūziķis.

Viņš turpina: "Kā jums nav kauna? Nafig jūs aiztiekat bērnus? Kādā sakarā? Ir kaut kādas robežas, kaut kas svēts? Bērnus nevajag aiztikt. Nekad mūžā neaiztieciet citu cilvēku bērnus. Jums interesē tikai jūsu klikšķi, jūs interesē jūsu debīlie reklāmdevēji, un jums interesē jūsu smirdīgās aldziņas pēc tam, ar kurām pabarot savas nelaimīgās ģimenes. Jo laimīgas ģimenes tādiem kretīniem kā jums, nevar būt," atzīst Kivičs.

Jāatzīmē, ka mūziķis sociālajos tīklos nāca klajā ar jaunu paziņojumu, proti, ja tev traucē citu laime, tad skaidrs ir viens - tu esi nelaimīgs.

Jāatgādina, ka ka pirms vairākām nedēļām Kivičs sociālajos tīklos sacēla īstu vētru, izmisīgi meklējot personu, kura publicējusi karikatūru ar viņa mīļoto Skulmi, solot autoru piekaut, tostarp izrēķināties ar ikvienu, kas pamanīsies aizskart viņa jauno sirds dāmu.

Komentē 12

 
Anonīms
 

neredzu iemeslu,par ko tik šausmīgiem vārdiem būtu jāapsaukā žurnālisti un portālu darbinieki, uzrakstīta taču ir pilnīga patiesība. Cik saprotams, to pati Skulme arī ir teikusi, ka prombūtnes laikā meitas padzīvos pie tēva. Ko te šausmināties un apsaukāties!! Kivič, vajag atslābt un tik ļoti neuzbudināties, par rakstiem un komentāriem. Sabiedrībai ir cits viedoklis un vērtību kritēriji kā jums abiem. Jums ir ir tikai jūsu abu ego, no tā izriet viss jūsu redzējums. Komentētāji redz un saprot situāciju no malas, jums diemžēl tas nav dots. Tāpēc nevajag trakot, no tā neviens savas domas nemainīs, būs tikai sliktāk. Jau tagad esi salecies ar puspasauli. Un tās rupjības tikai izprovocēs vēl lielāku naidu un negatīvus komentārus

8.februāris 2019 Atbildēt

Kivic tu esi debils vai kā savos 41 gados

8.februāris 2019 Atbildēt

Nedabūjis? Kautkā tā?

8.februāris 2019 Atbildēt

Kivič un Skulme, pievienojieties Helsinku 86 cilvēktiesību aizstāvības organizācijai, lai šo komunistu un čekistu pretlatvisko ārprātu mazinātu!

Izlasiet Helsinku 86 ziņojumu : WWW "Mosties, celies, strādā"!

8.februāris 2019 Atbildēt

Kā jūs esat pieriebušies visiem! Tu -kuilis un tava padauza taču aizveraties vienreiz! Jūs neesat pasaules naba bet tikai sūda brāļi!

8.februāris 2019 Atbildēt

Tieši tā-tam Kivičam tie priekšzobi kā tādi ilkņi,laikam nav garīgi attīstījies līdz ar to he he!

8.februāris 2019 Atbildēt

Labi ka pats ķivics nav ne kroplis ne debils ne kretīns.Viņam vien nimbs pietrūkst.

8.februāris 2019 Atbildēt

Pohuj kivičs pohuj skulme.Par ko jus cepaties?Latvijā latvieši paši atrod cilvēkus kurus apriet un tad sak riet uz nebedu.Paši žurnālisti izdomā viņu prāt kādu slavenību un tad pilni žurnāli avīzes ar to sūdu foto un to meslu intervijām.Atbrauc pie manis un tad redzēsim par ko rakstit.Visi tak pazist mūsu latviešu šlavenības'.Nesaprotu kapēc ar gadiem jāmaļ par viņiem un jaraksta??Ir reālas lietas par ko vajadzetu rakstīt bet par to žurnalistiem bail rakstīt.Bērnišķīgi.Uzbrauc tantiņai ar ričuku un visas avīzes un portali ar šo žurnalistu sensāciju..ta apmeram.Esiet reāli ..pastāstiet tautai kā ta tiek krapta un apspiesta nevis skraidiet pakaļ katram kas pūš stabulē.

8.februāris 2019 Atbildēt

Stulbs tēviņš ,kurš savos 40 gados vēl nevar novaldīt savu pipeli,ko lai saka,ir tādi kretīni..Tik smuka,jauna sieviņa,meitiņa,bet viņš ar vienu mauķeli pinās!

8.februāris 2019 Atbildēt

Hmm,ok ka savu ģimenīti pamet,tas nav labi,bet..noklausoties video,tiešām Kivičam ir taisnība par tiem portālu žurnālistiem,un arī tv žurnālistiem-viņiem tiešām nav nekā svēta,un pie vienas vietas cilvēku likteņi!

8.februāris 2019 Atbildēt

Debilaks klauns vel Lv nav atrasts un tapat vina MAUĶELE, tads tadu atrod, tak izgaistiet no socialajiem, ko bāzat savus noželojamos purnus kattu dienu , lidz vemienam jau.... Jums laikam kaut kads neidzivots tiņu kompleks pamodies.....

9.februāris 2019 Atbildēt

Pats esi debīls.Visu laiku pilns facebook-Kivičs un Liene.Riebjas.

9.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:21

Jaunākās diskusijas