Kiviča atziņu pērles: Ja tev traucē citu laime, tad tu esi nelaimīgs

tautaruna.lv 8.feb
 
Annija Meikšāne/F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs, kurš pēdējā laikā iemantojis nedalītu sabiedrības un mediju uzmanību, sociālajā tīklā Facebook nācis klajā ar jaunu paziņojumu, proti, ja tev traucē citu laime, tad skaidrs ir viens - tu esi nelaimīgs.

Kivičs atradis citātu, kas vērš uzmanību uz viņa attiecībām ar mīļoto sievieti Lieni Skulmi no kāda "Kas Jauns" raksta: "Jau iepriekš cilvēki rekomendējuši Lienei un Andrim nevairot pret sevi un savu mīlestību vērsto uzmanību, savu laimi baudot klusumā".

To viņš komentē, norādot, ka viņam patīk, ka nelaimīgie cilvēki zina, kā pareizi būtu jābauda laime. "Ja Tevi traucē citu laime, tad skaidrs ir tas, ka tu esi nelaimīgs. Man liekas, ka tieši tik vienkārši tas arī ir," atzīst Kivičs.

Mūziķis skaidro, ka sabiedrība paliekot ļoti biedējoša. Tā arīdzan ir noslāņojusies. "Teorētiski ir iespēja pilnīgus idiotus nesatikt nekad," pārliecināts ir Kivičs.

Jāatgādina, ka vakar Cehs.lv pārstāvji sociālājā tīklā Facebook ievietojuši kāda fana, kurš vēlējies palikt anonīms, veidoto video materiālu. Tas bija Kiviča izpildītās dziesmas "28. jūlijs" klips, kuram pa virsu skanēja mīlnieku jaunizveidotā kompozīcija. Zīmīgi, ka tajā bija redzama Kiviča bijusī sieva Madara gaidību laikā, mūziķis izskatījās patiesi laimīgs, skūpstīja savu tā brīža mīlestību. Taču video materiāls vēlāk no sociālajiem tīkliem tika dzēsts.

Aktīvākie komentētāji norādīja, ka šis ir gada melnākais joks, vesela eļļas muca ugunī, vēl kāds pazobojies, jautājot, uz kuru slimnīcu jāsūta ziedi.

Jāatzīmē, ka ka pirms pāris nedēļām Kivičs sociālajos tīklos sacēla īstu vētru, izmisīgi meklējot personu, kura publicējusi karikatūru ar viņa mīļoto Skulmi, solot autoru piekaut, tostarp izrēķināties ar ikvienu, kas pamanīsies aizskart viņa jauno sirds dāmu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Rodas iespaids, ka Kivičs visu laiku melo. Patiess viņš bija tikai vienu reizi.Kad intervējot Krūmiņu Jūli, gandrīz tam pielīda blakus gultā.

8.februāris Atbildēt

Zināms viens, ka mīlas hormoni trako 30 mēnešus. Davai, tad arī nopietni parunāsim, kas notiek Ķiviča galviņā.

8.februāris Atbildēt

Kivic cik īsti gadu jau pāri 40,ko?

8.februāris Atbildēt

Kivic tu nevari viekarsi azverties tev nepielec mums neitrese tava privātā dzīve Dari savu dzīvi ko vēlies neraksti to inteneta

8.februāris Atbildēt

Daini kivic ir sajucis prātā jau

8.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:08

Jaunākās diskusijas