Gobzems: Ar ko vispār nodarbojas premjers un valdība?

tautaruna.lv 7.feb
 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook paudis viedokli, ka valdībai pašlaik būtu jārisina divi būtiski jautājumi - "airBaltic" un VIP kartes, kā arī jāatsakās no luksusa autoparka, kas veidots no nodokļu maksātāju līdzekļiem.
"Kur ir Kariņš? Jūs viņu esat pamanījuši premjera krēslā ar drosmīgiem lēmumiem tautas labā? Ar ko vispār nodarbojas premjers un valdība? Kas šobrīd ir būtiskākais jautājums valdībā? Pats būtiskākais jautājums ir AirBaltic VIP kartes. Pabriks grib, ka viņam papildus koferis būtu bez maksas, cits ministrs negrib. Tātad valdības dienaskārtības galvenais jautājums, kādi ir pašu labumi un kādas pašiem VIP kartes. Laikā, kad liela daļa tautas dzīvo stabili uzturētā nabadzībā," norāda Gobzems.

Viņš uzsver, ka valdībai būtu jāatsakās gan no luksusa autoparka, gan VIP kartes. Vismaz līdz brīdim, kad reģionā būs lētākā elektroenerģija, lielākās investīcijas vai vismaz bērnu pabalsti būs vairāk nekā stabilas nabadzības līmenī.

Jau vēstīts, ka Gobzems, kurš vakar ticis izslēgts arī no "KPV LV" Saeimas frakcijas, sācis piesaistīt brīvprātīgos "jaunā veidojuma" radīšanai, par kuru politiķis paziņoja pēc tam, kad viņu izslēdza no partijas "KPV LV".

Otrdienas vakarā Gobzems sociālajā tīklā "Facebook" aicināja pieteikties aptuveni 50 brīvprātīgos ar organizatora spējām, lai sāktu darbu pie "jauna veidojuma" radīšanas. Politiķis norādīja, ka pirmajā posmā sākumā plānots uzrunāt 10 000 cilvēku. Reizē viņš mudināja aicinājumam neatsaukties "bezmugurkaulniekus, nodevējus vai tos, kas pie pirmajām grūtībām padodas un nolaiž rokas".

Komentē 12

 
Anonīms
 

Vai šī nav Gobzema jaunās partijas reklāma? Tā ir apmaksdāta? Jau apnicis

7.februāris Atbildēt

Un tā sauksies - "Goblina" partija ?

7.februāris Atbildēt

Tāda divdomīga situācija A.Gobzemam sanāk. Viņa FB ieraksts....! Šodien Saeimas sēdē nebūšu,- iemesls ir gaužām vienkāršs, man jāpieskata bērni slimības laikā. Labprāt piedalītos debatēs par māmiņu algām un citiem jautājumiem. Bet bērniem vienmēr pirmā vieta. PROTAMS,- bērni pirmajā vietā, bet te vairāk izskatās pēc tā, slēpties aiz bērnu muguras un neierasties uz Saeimas sēdi, kur tiks debatēts, lemts māmiņu labklājības jautājums, un tai skaitā Latvijas māmiņu bērnu jautājums. MORĀlE,- vai tiešām A.Gobzems ir vienīgais ģimenes apgādnieks, ka nav kas pieskata saslimušo bērnu...? Man šķiet, A.Gobzems turpina pīties melos un slēpties aiz citu mugurām, šajā reizē, aiz sava bērna muguras. Ir tāds visuma likums, ko neviens nav spējīgs atcelt,- KARMA...!

7.februāris Atbildēt

Manuprāt, traki būs Gobzemam un grūti. Pārāk lieli spēki viņam pretojas un vēlas viņu nolīdzināt līdz ar zemi. OIKa ar saviem diviem miljardiem eiro, kas izzagti no tautas, vēl nav nekas. Bet, ļoti iespējams, ka viņam būs jācīnās ar Kariņa īstajiem saimniekiem no štatiem. Bet tie ir nežēlīgi un viņu globālo makropolitikas tehnoloģiju priekšā, Gobzems ir mazs un melns. Diemžēl. Bet, kopumā, cepure viņa priekšā nost. Tas, nu nemaz nav āksts un savu vēlētāju uzmetējs, pērkamais Kaimiņš.

7.februāris Atbildēt

Vai zināji, ka "verbāla caureja" ir diagnoze ?

7.februāris Atbildēt
Andris > margot

Tad ej un izdzer purgenu. Kāda man daļa gar Tavu caureju, puišel ?

7.februāris Atbildēt
Margot > andris.5a42bb622370e

Ar labunakti, Andri (esi taču uz slimības lapas) !

7.februāris Atbildēt
Andris > margot

Ar labu nakti, Margot ! Tikai neaizmirsti paprasīt dežurmāsai vai dežūrbrālim aizslēgt 6 palātas, kurā dzīvo, durvis. Tu tak zini, ka Tavi palātas un slimības biedri nav tie adekvātākie.

7.februāris Atbildēt

Tikai paskatoties uz šo seju kļūst skaidrs - psihoterapeita noilgojies pacients.

7.februāris Atbildēt

Kam interesē tāda Gobzema nevarīgā tirināšanās? Vai tad pats nesaprot,ka ir nulle???!

7.februāris Atbildēt

Gobzemu aicinu pievienoties Helsinki 86 prasībai atjaunot likumīgos 1938. gada Rīgas Latviešu Biedrības statūtus MĀMUĻĀ!

To, ka viņš baidās iestāties H 86 cilvēktiesību aizstāvības starptautiskajā organizācijā ir saprotams! (Pārāk liels risks komunistu un čekistu ielenkumā).

8.februāris Atbildēt

premjers kasa kuli bet valdibas še vispar nav

23.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:52

Jaunākās diskusijas