Beidzot zināms, kāpēc Megana Mārkla un Keita Midltone nevar sadzīvot

tautaruna.lv 10.feb 2019
 
PA Wire/PA Images/Scanpix
Grāmatas "Viljams un Harijs: aiz pils sienām" autores, karaliskās ģimenes biogrāfes Kolina Kembela un Ketija Nikola atklāj, kāpēc starp abām hercogienēm pastāv konflikts, raksta Cosmopolitan.

Jau labu laiku medijos klīst runas par hercogienes Ketrinas un hercogienes Meganas sliktajām attiecībām, taču patieso konflikta iemeslu tā arī neviens nav nosaucis.

Skaidrību šajā jautājuma mēģina ieviest karaliskās ģimenes biogrāfe Kembela.

Viņa izteica viedokli, ka viss sākās prinča Viljama aizrādījuma dēļ. Vecāko brāli esot uztraucis tas, ka Harija un Meganas romāns attīstās tik ātri un viņš esot ieteicis apdomāt, ko Harijs dara.

Savukārt brāļa padomi esot sadusmojuši Hariju.

"Harijs ļoti aizstāv Meganu un brāļa izteikumos saskatījis kritiku, ka viņš neatbalsta viņa laulību. Domāju, ka kopš tā laika ir nesaskaņas," raksta biogrāfe.

Tikmēr Nikola piebilst, ka Hariijs ir ieciklējies uz Meganu un šī iemesla dēļ ļoti mainījies. Ja agrāk Harijs daudz brīvā laika pavadīja kopā ar brāli un ģimeni, tad tagad viss viņa laiks ir veltīts Meganai.

Tāpēc starp abiem brāļiem un viņu sievām valda nesaskaņas.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tā Megana ir "piebūrusi" Hariju. Gan jau drīz vien viss beigsies, un šī jaunā hercogiene aizlaidīsies ar smuku naudiņu. Vai arī Diānas liktenis, jo Megana negrib ievērot Royal likumus. Taisnība Viljamam un visai Royal ģimenei. Protams, Ketrinai nevar būt labas attiecības ar šo sievieti. Nožēlojami.

11.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:12

Jaunākās diskusijas