NOSKATIES! Kā kaimiņš Saeimas tribīnē skaidroja, kāpēc Latvijai vajag šo valdību

tautaruna.lv 24.jan
 
Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
Trešdien, 23.janvārī, notika 13.Saeimas sēde, kurā deputāti apstiprināja Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Sociālajā tīklā facebook partijas "KPV LV" deputāts Artuss Kaimiņš publicējis video, kurā skaidro, kāpēc Latvijai nepieciešama šī valdība.
Par K.Kariņa valdību balsoja 661 Saeimas deputāts, savukārt pret bija 39. Parlamentā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem bija nepieciešami trīs ar pus mēneši jeb 109 dienas, lai vienotos par valdību, un šis bija ilgākais valdības veidošanas periods kopš neatkarības atjaunošanas 1990.gadā.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka pēc valdības apstiprināšanas Saeimas deputāts Aldis Gobzems nācis klajā ar visai negaidītu paziņojumu norādot, ka gatavs liecināt pret partijas biedru Artusu Kaimiņu.

Politiķis norādīja, ka īsi pēc Saeimas šodienas sēdes viņu uzrunājis KNAB vadītājs Jēkabs Straume, aicinot ierasties birojā, lai sniegtu paskaidrojumus par šodienas izteikumiem. Gobzems aģentūrai LETA apliecināja, ka liecinās pret Kaimiņu un ka viņš zina "pietiekoši daudz" par Kaimiņa dzīvi.

Vaicāts, kāpēc agrāk nevērsās tiesībsargājošajās institūcijās, Gobzems atbildēja, ka līdz pēdējam "tiešām ticējis", ka Kaimiņa izteikumi "nav taisnība un ka tas ir tikai teātris".

Komentē 6

 
Anonīms
 

Latvijas žirinovskis

24.janvāris Atbildēt

Bet ir liela atšķirība: Žirinovskim ir ļoti laba izglītība.

24.janvāris Atbildēt

Kāda tauta,tāda valdība.Ābols no ābeles tālu nekrīt.Vēl ir ko dalīt .

24.janvāris Atbildēt

Kaimiņ, Tu esi kapitāls čalis, ko novēlu arī pārējiem. Neklusēt un nenoklusēt! Labi - varbūt neesi pats gudrākais, pieklājību arī noteikti neesi izdomājis Tu, bet par to vien, ka atklāti pasaki, ko domā, esi izpelnījies cieņu!

24.janvāris Atbildēt

Kaimina kungs , kaa Jusu ' Sunu buudaa "'tika taads suns kas tagad Jums koz netikai kaajaa , bet arii grauz riikli ?

24.janvāris Atbildēt

661 Saemas deputāts??? Žurnālisti, pirms liekat rakstus, nu pārlasiet, ko rakstāt!!!!

25.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:25

Jaunākās diskusijas