Fani pārsteigti, cik vienkāršu maltīti servē prinča Harija sieva

tautaruna.lv 21.jan
 
SCANPIX
Megana Mārkla, kurai kopš kļūšanas par britu karaliskās ģimenes pārstāvi pievērsta pastiprināta uzmanība, pārsteigusi ar savu vienkāršību. Savai draudzenei un make-up māksliniecei viņa pasniegusi pavisam pieticīgu maltīti.
Daniela Martina, kura aizvadītās nedēļas nogalē viesojusies pie Meganas, sociālajā tīklā instagram publicējusi attēlus, kuros redzams, ka slavenā draudzene viņai uz sudraba paplātes pasniegusi avokado maizītes un šokolādes trifeles. Lai gan daži smej, cik pieticīga bijusi šī maltīte, pati Daniela norāda, ka tie esot vieni no viņas iecienītākajiem produktiem.

Jau vēstīts, ka princis Harijs un Megana Mārkla apprecējās 2018.gada 19.maijā. Kopš kļūšanas par karaliskās ģimenes pārstāvi Saseksas hercogienei nācies samierināties ar vairākiem noteikumiem. Tā, piemēram, savi likumi attiecas arī uz maltītēm. Lai gan Megana ir liela jūras velšu cienītāja, karaliskajā ģimenē šo produktu ēst aizliegts.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Manuprāt liekas normāla maltīte arīkaraliskai Ģimenei oTrkārt Megana ,Tieši ta turēt prinča diētu,treškary ,tas vienkarši ir ok!

Megana meēs Latvijā arī Tevi milam!

21.janvāris Atbildēt

Njā,karaļnams tikai var lapoties ar prinča Čālza izvēli ,to jau arī neskaitamas reizes ir pierādījusi arī Anglijas karaliene,jo arī vinai patīk Megana!Vecāka braļa sieva protams ir skaista ,bet ne jau tik ci Megana!:)) Turies mīlā aktrisē karaļnamāTu jebkuram patīc ,arī snobiem un debilajiem Angļiem!:)))

21.janvāris Atbildēt

Pricese Diana protams bija elsks un man arīNakjauni lail ,japiemin princeseDiana ,kura lepotos ar to ka Harijs ir atradis Otru undaudz specīgaku Dianu!:)) Paldies Tev Diana par dēliem un protams par Tavam lieliskajām vedeklām!Jā kas varēja pdomat,ka būs kada skaistaka par Keitu Midltoni?:))....Betspogulīts teica ,ka būs! Nja un ta ir Megana!:))

21.janvāris Atbildēt

Megana ir jātbalsta ka tkkurš spēj!Nekas labaks par Meganu tuvākaja simtgadē nebūs!Princese ar Lielo burtu,ja kāds vēl nav sapratis!Pilnīgi visa,taiskaita aun atskirība no Elizabetes 2.Lūk kam jabūt karaļnama galvai- Meganai un tikai Meganai!

21.janvāris Atbildēt

Karaliene Megana arī ļoti mūsdienīgi un jaukiskanētu! Tobis Karaliene megana urrrāa!:) Kamer dzīvošu par to cīnīšos,lai tikai pašai spēka pietiktu!

21.janvāris Atbildēt

Nu ja Megana vai Megija nav lielas starpības bet piedodiet,da fig vinu zin kā labak skanētu,laikam tomērKaraliene Megana!

21.janvāris Atbildēt

Angļi vienmēr pieturējušies pie tradīcijam savai izaugsmei,bet redziet,ka pat Terēzi meju liek uz ceļiem ,kas pat iedomajams nebija ar Margaretu Tečeri,laiki mainās ,ar debilo britu smadzenes ,tas sakatam unļoti precici majokļu dizainā!Negribvais Brito Šeka Holmsa istabu ,grib ko mūsdienīgu .Angiem tāpat ka putinam un ir janoželo savigreki,joaī Putins zin no kā celusies Anglijas varenēba un visi opā zinno ka cēlusies ASV varenība.Tās ir lietas kuras jaizdara vismaz 21 vesela gadsimta garumā un ticiet man ,var at ātrāk izdarīt!

21.janvāris Atbildēt

Varētu mani teikto angļu valoda partulkot? andis.aizpus@inboks.lv jā u lūdzu neprasiet man naudu ,jo gala rezultāta es no ums to parasīšu!Ok.Pat varbūt vistismāk neprasīšu!

22.janvāris Atbildēt

Ko pīpējam?

22.janvāris Atbildēt
Jorģis > lentenis

Gan jau ka viņš ir dabujis koroļevas apakšbikses un tās labi saodies.Kopš tā laika viņš fano par koroļevas ģimeni.

22.janvāris Atbildēt

Taā

turpienie Jūsu majestāte!

22.janvāris Atbildēt

Paldies arī jums jaukais kolektīv Rautaeunā! Šasliks no manis!:)

22.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:38

Jaunākās diskusijas