Paskat, kā tik ļoti meklētais "kretīns" turpina jokot par Kiviču

tautaruna.lv 9.jan
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Otrdien, 8.janvārī, īstu vētru sociālajos tīklos sacēla mūziķis Andris Kivičs, kurš sadusmojās par to, ka Valmieras drāmas teātra aktieris Pauls Iklāvs atļāvies pajokoties par viņa mīļoto Lieni Skulmi. Kamēr A.Kivičs velta skarbus vārdus sabiedrībai, sola piekaut tos, kuri pazemo viņa mīļoto, tikmēr karikatūras autors, kuru mūziķis iepriekš nodēvējis par kretīnu, sociālajā tīklā facebook publicējis jaunu joku.
"Ja kāds pazemos Lieni, es viņu piekaušu.Un,iespējams, varu izdarīt to arī Valmieras teātrī, izrādes vidū.Pēkšņi, ne no kurienes," tā sociālajā tīklā facebook rakstīja mūziķis Andris Kivičs, kurš dusmīgs par iepriekš publikai atrādīto karikatūru.
Tiesa, tikmēr tās autors Pauls Iklāvs, kurš jau iepriekš skaidrojis, ka ar to nav domājis aizvainot nedz Lieni, nedz Andri, radījis jaunu joku. Šoreiz tapis tā sauktais "gifs", kurā viņš ironizē par A.Kiviča cīņu pret internetu.
Jau vēstīts, ka A.Kiviča izteikumus sociālajos tīklos pamanījuši arī partijas "KPV LV" pārstāvji. Mūziķa, partijas "KPV LV" biedra Andra Kiviča pēdējās dienās pausto sociālajos tīklos izvērtēs "KPV LV" Ētikas komisija, norādīja partijas pārstāvis A.Kaimiņš.
Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka politiskais spēks absolūti norobežojas no Kiviča izteikumiem, un Kaimiņš akcentē, ka personīgi nekādā veidā nevar atbalstīt izteikumus, kas ir draudoši, pazemojoši, rupji un aizskar privātumu. Šādi izteikumi Kaimiņa ieskatā ir nepieņemami, akcentēja politiķis.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Malacis-trāpīgs joks gan he he!Kivičam īstā vieta boksa ringā stap daiļavām ar pusplikiem dupšiem!

9.janvāris Atbildēt

Kā teiktu Boņuka vecaistēvs-"nu,puis (Paul Iklāv),tev dzīves nebūs-Kivičs bez sāls noēdīs"!

9.janvāris Atbildēt

ne nu ēdīs, ne nu kā, slimiem un dzērājiem (Andrim k.) vieta Tvaika ielā 2, Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas slimnīcas 26 nodaļā.!!

9.janvāris Atbildēt

Andri,esi pāri tam! Mēs Tevi cienam ! Tu esi vajadzīgs latviešiem! Kas Tevi var aizvietot? Izlasi manu rakstu www :"Mosties, celies, strādā"! Jau 25 gadus esmu viens pret komunistu valsti!

9.janvāris Atbildēt

Vietējais latīņamerikāņu seriāls ar personām, kam uzmanības deficīta sindroms...

10.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:12

Jaunākās diskusijas