Jakrins "airBaltic" lidmašīnā piedzīvo nepatīkamu situāciju

tautaruna.lv 8.jan
 
Ģirts Ozoliņš, F64 Photo Agency
Nepatīkamu starpgadījumu lidmašīnā piedzīvojis Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

""airBaltic" apkalpes izpratne par pasažieru un lidojuma drošību - kategoriski nepārsēdināt cilvēku ar divās vietās lauztu celi pirmajā (biznesa klasē viens cilvēks) rindā, labāk, lai traucē pašai apkalpei, citiem pasažieriem un salauztajam celim 3 stundu garumā," raksta E. Jakrins "Un paldies par 900 metru pastaigu ar kruķiem no C termināļa."

"Šādas lietas liecina, ka kaut kas nav kārtībā ar personāla izglītošanu pāris soļu tālāk par oficiālajiem noteikumiem. Elementāras cilvēcības un pretimnākšanas virzienā," situāciju komentē žurnāla "Imperfekt" galvenā redaktore Inga Gorbunova.

"Aviokompānija pie tā nav vainīga. PRM (passenger with reduced mobility) serviss ir iepriekš jāpiesaka, tad tevi ar ratiņkrēslu un ambuliftu nocels no klāja, aizvedīs līdz personīgajam transporta līdzeklim. Nezināšana neatbrīvo no atbildības, jeb tavā gadījumā no nepamatotas nosodīšanas," uzskata komentētājs Mārtiņš.

Latvijas nacionālā lidsabiedrība situāciju mikroblogošanas vietnē Twitter nav komentējusi

E. Jakrins Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumus veic no 2016. gada vidus, kad saistībā ar Rīgas ielu remontdarbu lēno gaitu no amata atstādināja departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kāpēc cilvēks pretendē uz to ko nav pasūtījis? Šaubos, ka Jākrins nezina, ka pastāv atšķirības starp econom un busness klases sēdvietām lidmašīnā. Tā tāda nekaunīga attieksme- es te ķipa cietējs.

8.janvāris Atbildēt

Skruļļainais cūkuģīmis varētu ļoteni iesūdzēt tiesā!

8.janvāris Atbildēt

Nabags - apdirsās un apmīzās vienlaicīgi?!?!

Iedzer Nanoūdeni un nomierinies, JĀkrin!!!

9.janvāris Atbildēt

Ja vēlies lidot biznesa klasē tad pērc attiecīgu biļeti. Manuprāt Airbaltic te nekādi nav pie vainas. Ja nu vienīgi būtu aizvēruši priekškaru lai ekonomiskās klases pasažieri netraucē bizneses klases pasažierus ar neadekvātiem mēģinājumiem pastaigāties uz lidmašīnas salona priekšgalu.

9.janvāris Atbildēt

Karma un zemes apaļuma teorija?

9.janvāris Atbildēt

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt

Gribu, Lelde, gribu! Visu, ko Tu te lērumiem spamo, gribu! Dod šurp!

9.janvāris Atbildēt

Jakrins laikam domā, ka viņa seja jau automātā nodrošina citādāku attieksmi. Nez, vai viņš tā satraucas par tiem cilvēkiem, kuri mokas ar RS piedāvāto pakalpojumu. Zeme ir apļa.

9.janvāris Atbildēt

Itin nemaz neskādē iepazīties ar aviosabiedrību noteikumiem. Tie attiecas arī uz biznesa klasi. It visās aviolīnijās, ar kurām līdz šim nācies lidot, ir stingri noteikts, ka vietās pie avārijas un pamata izejām nedrīkst atrasties nepilngadīgi, vecāki ar bērniem un cilvēki ar kustību ierobežojumiem. Kompānija Delta, piemēram, prasa arī angļu valodas prasmi. Tā nu sanāca, ka Air Baltic šis noteikums bija jāpilda kā apkalpei, tā Jakrina kungam.

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas