Šcerbatiha piedzīvojumi Taizemē beidzas ar vairākām šuvēm un lauztu vaiga kaulu

tautaruna.lv 8.jan
 
Dmitrijs Šuļžics/F64 Photo Agency
Pavisam bēdīgi 2019. gadu iesācis slavenais Latvijas svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, kurš kopā ar draugiem atpūšoties Taizemē, pamanījies iekļūt avārijā, vēstīts žurnālista Jura Vaidakova rakstā "Ščerbatihs Taizemē iekļūst avārijā" izdevumā "Kas Jauns".

Izrādās, ka Ščerbatihs pa Taizemes ielām traucies uz motocikla.

"Šķiet, ka kāds man izskrēja priekšā un es kritu. Bet patiesībā nemaz neatceros, kā tas viss notika, jo atjēdzos tikai slimnīcā. Nebiju dzēris, tikai izīrējām močus un gribējām izbraukt. Nepaveicās," pastāstījis Ščerbatihs. Viņam uz pieres uzliktas vairākas šuves un ir lauzts vaiga kauls.

Zināms, ka slavenais svarcēlājs joprojām uzturas Taizemē, kur, iespējams, viņam tiks veikta vēl viena operācija.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Paskat' tik'! Šiem Taizemē pieder transporta līdzekļu nomas punkts, ja jau varēja motociklus IZīrēt. Ja tomēr nepieder, tad jau laikam tie motocikli tika īrēti, vai ja tā labāk patīk, NOīrēti.

8.janvāris Atbildēt

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt

Ka nesajauc ķirurgu!!!!!Vēl dzimumu netīšām nomainīs!!!!:)

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:37

Jaunākās diskusijas