Intars Busulis atceras, kā ticis smagi piekauts

tautaruna.lv 13.dec 2018
 
F64
Dziedātājs Intars Busulis intervijā izdevumam "OK!", ka savulaik kāvies savas tagadējās sievas Ingas dēļ.

Busulis atklāj, ka savā sievā ieskatījies, kad viņai bija 14 gadu, bet viņam pašam 18. Ingai, pēc Busuļa teiktā, tobrīd bija nenopietnas attiecības ar kādu puisi, kas nāca ar Intaru izrēķināties.

"Man neveiksmīgi gadījās vienam pašam būt vietā, kur bija viņš ar draugiem. Lauku variants, normāli - staigā bariņos, lai nedabūtu pa muti. Pa naktīm klenderēt apkārt, krodziņā vienam pašam apņemt aliņu - tas nav droši. Izkauties tolaik bija stilīgi. Un pēc tam atkal draudzēties. Bet man tā nesanāca - man tā iedeva pa muti, ka nevarēju padraudzēties, mudīgi bija jābrauc uz slimnīcu," atceras Intars.

Viņš skaidroja, ka nav varējis aizvērt muti, slimnīcā viņam uzlika šinas.

Viss galu galā esot beidzies veiksmīgi.

Komentē 4

 
Anonīms
 

man jauniibaa ar naacaas kauties un loti biezhi, bet lai mani kaads smagi piekautu taa nesanaaca, protams biezhi atravos, jo neveeleejos cilvekus kroplot un pazemot + jaa - vienmeer virsuu gaaja bars... ar laiku aizveeraas shirmis, noslaapeeju neveeleeshanos kroplot un pazemot cilveekus un visi kas liida klaat vnk smagi atraavaas, pat ja liida klaat ar baru... baram arii ir interesants instinkts, parasti baraa ir viens brashulis kam visi seko, kad sho brashuli atstraadaa un shis beeg, bars seko vinam... taa kaa... ja kaadam ir probleemas ar klauniem, vnk sanematies, atsleedzat liideri un bars apdirsiisies. p.s.baru liideri tik izskatas brashi, jo viniem tak lidzi staigaa mugura, tb psihologiskaa mugura :D protams neviens negrib atrauties no bara, bet galvenais ir paarvareet pashsaglabaashanaas instinktu un jebkursh bars metiis tev liikumu.

13.decembris 2018 Atbildēt

Izravi vardus no mutes ara.Janovac ir mikstais pedikis, barvedis kas viens netiek gala ar mani,un tik tiesam parejie apdirsdamies muks prom.Vienigais ir tas ka nevaru nomierinaties.un esmu satracinats,un saku kert pa vienam.Ka jau parasti mentos nonaku.Esmu viniem uzbrucis.Vot mesli ne jaunatne.Viens mans protokols pret pieciem,esmu nespecigs,cinities ar JOBENO MENTU IDIOTIZMU.Kamer upuri nav tikmer taisnibu saja meslubedre nedabut.

13.decembris 2018 Atbildēt

Ja tiešām būtu smagi piekauts - neatcerētos. Ja atceras,tad ticis cauri,tā sacīt,ar zilu aci.

13.decembris 2018 Atbildēt

tas nekas nav slikts dabut pa muti.ta ir deriga profilakse

15.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:06

Jaunākās diskusijas