VIDEO: Skatītājus sajūsmina Olgas Rajeckas spriganā dancošana

tautaruna.lv 12.dec 2018
 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
Vakar Ķīpsalas hallē Rīgā notika tūres "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" noslēguma koncerts, kurā uzstājās mūžībā aizgājušā grupas “Tumsa” līdera Mārtiņa Freimaņa draugi un domubiedri. Starp tiem arī leģendārā latviešu dziedātāja Olga Rajecka, kura ne tikai koncerta laikā vairākas reizes mainīja tērpus, bet uzstājās īpaši enerģiski!

Dziedātājas spriganos dejas soļus iemūžināja koncerta apmeklētājs Artūrs, kurš sociālajā tīklā Facebook raksta: "Tā, lūk, šovakar Olga Rajecka iegrieza koncertā #MansdraugsMārtiņšFreimanis!"

Video vari noskatīties ŠEIT!

Ar skatītāja publicēto video savā Facebook profilā dalījusies arī pati Olga Rajecka, kurai dejošana nav sveša lieta - dziedātāja nodarbojas ar tautas dejām.

Žurnālam "Vakara Ziņas" māksliniece iepriekš apliecināja, ka tautas dejas pilnībā mainīja viņas dzīvi. Izdevumam Olga atklāja, ka, pievēršoties dejošanai un iegūstot rūdījumu, viņai ļoti ērti uz skatuves ir apvienot gan dziedāšanu, gan dejošanu.

Olga Rajecka ir latviešu dziedātāja un vokālā pedagoģe, pazīstama galvenokārt pateicoties dalībai grupās "Eolika" un "Turaidas roze", kā arī veiksmīgai solodarbībai.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Leģendārā? Oj, pārsmieties var. Dziedātāja? Tad jau kaza stallī arī ,, dzied,, .......ģērbjas vnk atbaidosi, ka jau kolhozniece, ne balss ne gaumes. Sviests.

12.decembris 2018 Atbildēt

Ne Tev tupā mamzele(Astride Veselova) spriest. Slauc savu kazu "brīvzemniec" un nerunā muļķības!

12.decembris 2018 Atbildēt

Piekrītu Astridei!Par visiem 100 %.

13.decembris 2018 Atbildēt

... ko tik nespēj mildronāts ...

13.decembris 2018 Atbildēt

Īsta neliete, padsmit reizes precējusies un šķīrusies.........

14.decembris 2018 Atbildēt

Olga man vienmēr ir patikusi.

Sākot no plašu laikiem,ir gandriz visas plates kur viņa dziedz,ļoti labs vokāls. Nesaprotu kas cilvēkiem kaiš. Cilvēks uzstājas ar lielu gandarījumu,azartu un prieku. Kārtējo reizi pārspējusi pati sevi. Kaut Olga vēl ilgi dziedātu. Vai Jūs mākat labāk?

14.decembris 2018 Atbildēt

Viņa pēc profesijas deju kolektīva vadītāja,tāpēc tik sprigana .Kāpēc tik daudzi Olgu apruna?Varbūt tie ir atraiditie pielūdzēji,vai kādai brutganu nonemusi,ko citu lai doma? Olga man ne patīk,ne nepatīk,gaumes lieta.Lai tik darbojas tālāk !

14.decembris 2018 Atbildēt

atsperīga , enerģiska ,

pati kritiski uz sevis no malas kādreiz paskaties? kādi bija koncerti? tie spīguļojošie svārki nav gaumīgi- seksklubā varbūt pie stieņa uzbudinoši, bet mēs latvieši gribam tā ,lai prieks un lepnums par saviem vēl palikušajiem dziedātājiem Latvijā. Tev Olga baigi skaisti sanāk šūpuļdziesmas, tiešām un ,kur latviski tautas meita. Dziedātājiem jau arī vajag sakarīgu stilistu,pirms iet uz skatuves.

15.decembris 2018 Atbildēt

Vai ir kaut kas,par ko mees shiis a la nasha Pugachova darbiibaas neesam spiesti buut sajuusminaati???:))

16.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:05

Jaunākās diskusijas