Latvijas šovu zvaigzne skarbi izsakās par alkoholiķiem

tautaruna.lv 12.dec 2018
 
facebook.com
Dānijā dzīvojošā šovu zvaigzne no Aizkraukles Violeta Stepanova vēlas izteikties par tēmu, kas sāp daudziem latviešiem – pārmērīgu alkohola lietošanu, raksta skaties.lv.

Kā uzsver ”Lauku sētas” zvaigzne, alkoholismu nevar vienkārši saķert kā iesnas vai vēdera gripu - cilvēks pats izvēlas sevi līdz tam novest.

”Alkoholisms un narkomānija nav slimība - tā ir izvēle,” tā Viva, ilustrējot savu apgalvojumu ar kādu piemēru.

”Ja mēs aizsūtītu uz neapdzīvotu salu alkoholiķi, narkomānu, cilvēku, kurš cieš no vēža un vēl kādu smagi slimu. It kā visiem neārstējamas slimības.

Bet kas notiks pēc gada?

Tie, kuriem patiešām bija slimības, būs miruši. Savukārt alkoholiķis un narkomāns skraidīs ar dzīvespriecīgu smaidu pa salu,” skaidro Violeta.

Kā izspriedusi zvaigzne, šīs viņas pārdomas apliecina - alkoholisms nav slimība, tāpat kā narkomānija. Abas šīs tieksmes ir cilvēka klaja izlaidība un stāsts par slimību izdomāts tikai kā atruna.

”Katra paša izvēle ir kļūt vai nekļūt par alkoholiķi vai narkomānu,” izspriedusi Violeta.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Izlabojiet virsrakstu! Viņa nemaz tik skarbi neizskatās, simpātiska :)

12.decembris 2018 Atbildēt

Meitēn, nesaki hop...

12.decembris 2018 Atbildēt

Pareizi!

12.decembris 2018 Atbildēt

Tēma, protams, nopietna, bet ja īsti nav ko teikt par to, tad labāk paklusēt. Es tā darīšu.

12.decembris 2018 Atbildēt

m,

12.decembris 2018 Atbildēt

Un rupja lamasanas kas notika lauku seta kad šī kundze bija ir uzskatama par ko.itka simpatiska bet rupja ka gove.

12.decembris 2018 Atbildēt

tatad es ari tai skaita dzerajs :D

12.decembris 2018 Atbildēt

pilnīga taisnība

13.decembris 2018 Atbildēt

Bet tieshi narkomaani un alkoholiki ir tie kas sievieteem (vairumam) patiik... tie kam nav sho kaitiigo ieradumu, vinaam shkiet garlaiciigi... jo domaat par naakotni un sasniegt meerkus smagi straadaajot tieshaam meedz buut garlaiciigi... plasha teema, vienaa komentaaraa visu neizklaastiit.

13.decembris 2018 Atbildēt

Kaspar, Jūs smagi kļūdāties! Var būt jautri puiši arī skaidrā prātā.

13.decembris 2018 Atbildēt

Sākumā tā ir palaidnība, pēc tam, kad tu bez alkohola nevari iztikt, tā jau ir slimīb a.

13.decembris 2018 Atbildēt

Alkoholiķis un narkomāns skraidīs ar dzīvespriecīgu smaidu pa salu, jo viņi pa to laiku būs iemācījušies raudzēt un destilēt kokosriekstus.

13.decembris 2018 Atbildēt

Pat macities nevajadzes. Tik vien ka vajadzes saulite kokosriekstu nolikt uz paris nedelam. Pec tam tada manta sanak, ka snabis ir bernu izklaide. Bet japiekrit, ka alkaholisms un narkomanija nav slimiba, bet visparastaka degradacija. Un pats pazistu pariti cilveku, kam pilniba nosplauties uz savu dzives kvalitati, bet galvenis muli pieliet. Un mulkibas, ka dzershana rodas no nabadzibas. esmu redzejis, ka gada laika nodzeras no veiksmiga uznemeja lidz bomzim....

15.decembris 2018 Atbildēt

Dāmīte pati izskatās pēc iemetējas. Noriebušies šitie citu mācītāji,kas domā,ka ja ir parādīti pa televizoru, tad uzreiz eksperti visās jomās.Vemt no tâdiem gribas.

14.decembris 2018 Atbildēt

Tās ir atkarības nevis slimības. Jā cilvēks pats to izvēlas, bet kāpēc to izvēlas. Ne jau apzināti no rīta pieceļas un saka viss es šodien kļūšu par par alkoholiķi vai narkomānu. Tāpēc nevajadzētu visus bāzt vienā maisā un norakstīt tu pats esi vainīgs. Manu prāt daļēji arī sabiedrība ir līdzvainīga. Kā piemēru var ņemt smēķēšanu ir jaunieši, kas smēķē ir kas nesmēķē. Un ko šie smēķētāji dara? Viņi labprāt vēlas to nesmēķētāju iemācīt smēķēt, ja tu nesmēķē tu neesi viens no mums. Un cilvēki ir dažādi ir, kas pakļaujas ir, kas pasaka man jūs neesat vajadzīgi. Tā pat ir ar alkoholu, tā pat ir ar narkotikām. (protams ne visos gadījumos tas ir kā piemērs)

14.decembris 2018 Atbildēt

Ko lai dara, ja tikai reibumā esi jautrs, bet skaidrā gatavais rūgumpods?

16.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:35

Jaunākās diskusijas