Raimonds Pauls par simtgades koncerta tēriņiem: Bet cik te nav apzagts?

tautaruna.lv 12.dec 2018
 
F64
Nesen sabiedrību satricināja LTV raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" atklātais par Latvijas valsts simtgades svētku koncertu "Mīlestības vārdā. 18+" izmaksātajām autoratlīdzībām. Savu viedokli šajā sakarā paudis arī komponists Raimonds Pauls.

Kā zināms, mākslinieki saņēmuši vairāk nekā 57 000, no kuriem vairāk nekā 17 000 eiro saņēmis Jānis Šipkēvics, savukārt pretrunīgi vērtētā dziedātāja Evija Vēbere - 666 eiro.

Komponists Raimonds Pauls izdevumam "Privātā dzīve" atklājis, ko domā par visu šo sacelto traci.

"Nu labi... puikas nopelnīja satricināja visu Latviju. Bet cik te nav izzagts, cik nav apzagts? Es arī te viens tāds sēžu, kurš ir klasiski apzagts, un neviens man netaisās neko atdodt. Un kāpēc neviens par OIK un no cilvēkiem izkrāptajiem četriem miljardiem nerunā?" sacīja Pauls.

Jāpiebilst, ka līdzās māksliniekiem par koncertu naudu saņēmuši virkne citu cilvēku, piemēram, par koncerta norises virsuzraudzību 3200 eiro samaksāts Evai Juhņēvičai, koncerta ekspertam un konsultantam Ģirtam Krastiņam, kurš bijis atbildīgs par producēšanas dokumentu izstrādi, samaksāti 3520 eiro.

Tāpat 3230 eiro par dalību koncertā saņēmis ģitārists Matīss Čudars.

Vairāk nekā 2200 eiro saņēmuši mākslinieki Miķelis Putniņš, Viesturs Meikšāns un Gatis Zaķis, bet 2000 eiro - Kārlis Josts. Savukārt vairāk par 1000 eiro autoratlīdzībā izmaksāts Miķelim Mūrniekam (1875 eiro), Andrim Sējānam (1777 eiro), Mārim Jēkabsonam (1333 eiro), Martam Pujatam (1176 eiro) un Armandam Birkenam (1017 eiro).

Tāpat samaksu par uzstāšanos saņēmuši mākslinieki Oskars Ozoliņš, Kristaps Lubovs, Laura Rozenberga (888 eiro), Jānis Ozols, Juris Lisenko, Loreta Medne, Jānis Strazdiņš (666 eiro), Alise Joste (600 eiro) un Pēteris Brīniņš (562 eiro).

Komentē 7

 
Anonīms
 

Nerunā, jo runāšanas vieta - Māmuļa ir brutāli likvidēta 1993. gada 18. februāra naktī! (Komunistu teroristu darbs).

Lasīt par to manā interneta rakstā www :"Mosties, celies, strādā".

12.decembris 2018 Atbildēt

Visu cieņu Maestro Raimond Paula kungs, jūs esat savā dzīvē ik daudz un nesavtīgi dāvājis Latviešu Tautai savu Talantu gan radot dziesmas,atskaņojot ,vadot un aranžējot, izaudzinot neskaitāmas paaudzes jaunu Talantīgu mūziķu ,ka neuzklausīt jūsu domas par simtgades koncertu būtu grēks....paldies par jūsu viedokli.

12.decembris 2018 Atbildēt
aha

vecas zādzības nav attaisnojums jaunām!

13.decembris 2018 Atbildēt

Kad pienāks laiks, kad prātos valdīs brīvība un beigsiet pielīst Pauliem. Nu nepateiks neviens. Paul, beidz muldēt. Ja tētis zaglis, tas nedod tiesības dēlam zagt. Ja tētim pa kluso noveicās, tad dēlam, varbūt, nē. Un taču atjēdziet, ka jūs, pielīdēji, esat vainīgi, ka Pauls vairs neko nesaprot, to par guru viedo, tam melojot, saucot. Un jautājums paliek. Kāpēc Pauls guldījis naudu bankā baltija un krājbankā? Vai tie bija viņa draugi?! Vai, vienkārši, viņš bija alkatības dzīts. Šā, vai tā, bet izskatās, ka arī Pauls patmīlīgi melo.

13.decembris 2018 Atbildēt

Kas tev devis tiesības apvainot! Tāds pats,kā tie valdības veidotāji. Tīņa runas līmenis. Fui! Kauns. Cik izglītoti tikumos un diplomātijā.

13.decembris 2018 Atbildēt
Itamārs Toledano > lilita.malvesa

to Lillija Mūļvessa - Un KĀDS ta pašai tas līmenis? Tīņu vai zīdaiņu?

15.decembris 2018 Atbildēt

tu tak esi Dainis Dundukelis, stulbais siekalnieks! :D

18.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:29

Jaunākās diskusijas