Ksenija Sobčaka šokē ar atzīšanos, ka tikusi piekauta

tautaruna.lv 6.dec 2018
 
Tass/Scanpix
Nesen Krievijā notika diskusija, kas tika veltīta cīņai ar sieviešu vardarbību. Tajā savu viedokli pauda arī Krievijas TV dīva un politiķe Ksenija Sobčaka.

Viņa uzskata, ka sieviešu vardarbības problēma (kad vīrietis paceļ roku pret sievieti) jārisina nevis ģimenes konfliktos, bet gan valstiskā līmenī.

Kā piemēru viņa minēja situāciju, kas skāra viņu pašu. Proti, tas bija jau pirms ilgāka laika, kad viņa kopā ar savu toreizējo draugu atpūtās ārzemēs. Mašīnā starp abiem izcēlās konfikts un vīrietis sāka Kseniju sist.

"Es skrēju un sāku klauvēt pie kaut kādas sievietes durvīm. Nesaucu policiju, policija ieradās pati. Un tur nav tā, ka lieta tiek atsaukta. Viss, ir liecinieki. Nav iespējas spert soli atpakaļ. Ļoti svarīgi, kad tu saproti, ka tas nav tikai tavs personīgais konflikts, bet tas tiek risināts valstiskā līmenī," pauda Sobčaka.

Jāpiebilst, ka tagad Sobčaka ir precējusies ar aktieri Maksimu Vitroganu un abi audzina dēlu Platonu.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tikai neviens nesaka, Kā mēs sievietes varām izvēst no pacietības tos pašus stipros vīriešus.Lai Ksenija paskatās uz sevi,nu nav viņa mazs un pūkains balodītis, ar savu indīgo mēli var izvest no līdzsvarā jebkuru cilvēku

7.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:26

Jaunākās diskusijas