Elīna Maligina: Man Latvija nav vajadzīga

tautaruna.lv 7.dec
 
F64
Aktrise, gleznotāja un topošā režisore Elīna Maligina intervijā izdevumā "Ieva" atklāj, ka viņai nav nekādu patriotisku jūtu pret Latviju.

Elīna atklāj, ka nepieder šai valstij. Latvija - tā vienkārši ir viņas dzimšanas vieta, kas ierakstīta pasē. Bet viņai nav nekādu patriotisku jūtu un nekad neesot bijis.

Uz jautājumu, vai nesāp tas, ka viņas mākslinieciskie darbi nav novērtēti Latvijā, Elīna atbild noliedzoši.

"Nē, nesāp. Man Latvija nav vajadzīga. Mani darbi pietiekami ir novērtēti citur pasaulē. Šeit tikai maksāju nodokļus, pati nesaprotu, kāpēc. Ja nu vienīgi tāpēc, ka mammai šeit jādzīvo, jāarstējas. Nu lai jau būtu," sacīja Elīna.

Maligina piebilst, ka citur pasaulē viņas darbi ir novērtēti - tagad viņai esot vairāk nekā 30 izstāžu dažādās pasaules vietās un vairāk nekā 80 kinofestivāli, kuros viņa piedalās.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Man un vēl daudziem citiem, tāda patreizējā Latvija nav vajadzīga, tikai projām gan netaisos nekur braukt.. Kad tas vadzis būs pilns, viņš beigās lūzīs un būs interesanti paskatīties, kā visas tās treknās žurkas pamet šo grimstošo kuģi.. Ja tiešām paspēs aizbēgt, tad viņiem būs palaimējies, bet pārējie saņems stingri pēc Dieva tiesas un pēc nopelniem..

7.decembris Atbildēt

Ir labi, ka šai kundzei tas ir tapis skaidrs. Viņai Latvija nav vajadzīga. vai Latvijai ir vajadzīga viņa - ei nu sazini.

7.decembris Atbildēt

Redz pēc loģikas vispirms ir pilsoņi un tad ir tikai valsts. Jo cilvēki sanakot kopā izlemj ka viņi dibina valsti. Ja situācija ir atžgārna, tas nozīmē, ka pilsoņi netiek ar valsti galā. LATVIJA.

10.decembris Atbildēt

Vēmt gribās tādu m.....u redzot!

7.decembris Atbildēt

Neraugoties uz iegūtajiem miljoniem (ļauna egoisma un aprēķina veidā), šī mavka drīz dzīvos nabadzībā. Tāda ir tava karma, Elīna Maligina !

7.decembris Atbildēt

Redz "stogram" atšķirībā no tevi viņai ar karmu un, galvenais, ar spējam viss ir kāktībā.

10.decembris Atbildēt

Nauda jau ir brīnumlīdzeklis kurš izmaina domāšanu....

10.decembris Atbildēt

Varetu padomat viņa Latvijai ir vajadzīga. Pats suns tik vien sev asti ceļ.

10.decembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas