Aktieris Andris Keišs: Nodokļu maksātājiem ir jāzina, kā tiek tērēta viņu nauda

tautaruna.lv 4.dec 2018
 
Rūta Kalmuka/ F64 Photo Agency
Jau vairāk nekā nedēļu presē un sociālajos tīklos tiek diskutēts, cik dārgi izmaksājis simtgades koncerts "Mīlestības vārdā. 18+". Savās pārdomās saistībā ar to dalījies arī latviešu aktieris Andris Keišs.
"Šīvakara raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izprovocēja uz pārdomām. Personīgi es esmu par to, ka nodokļu maksātajiem jāzina kā tiek tērēta viņu nauda. Tas ir veids, kā valsts nauda kļūst par reālu naudu, nevis par kaut kādiem cipariem," pirmdien mikroblogošanas vietnē twitter rakstīja aktieris.

Kā zināms, tad Latvijas televīzijas raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" pirmdien sniegta informācija, ka par Latvijas valsts simtgades svētku koncertu "Mīlestības vārdā. 18+" autoratlīdzībās izmaksāti vairāk nekā 57 000 eiro.

Līdzās autoratlīdzību izdevumiem par paša koncerta tehnisko nodrošinājumu no valsts budžeta tika iztērēti 180 000 eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Šo pasūtījumu konkursa kārtībā bija ieguvusi firma "Ideju institūts".

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ko dara valsts kontrole? Vai jau svin Ziemassvètkus?

4.decembris 2018 Atbildēt

Vasts kontrole jau vienmēr uzsver-""Mēs strādājam pēc plāna""....pagaidīsim, kad iekļaus plānā ??????-""""MĪLESTĪBAS VĀRDĀ""

5.decembris 2018 Atbildēt

Tā ir nepieļaujama izšķērdība! Pasākuma vadītājam Šipkēvičam izmaksātā atlīdzība 17000 eiro ir nesamērīga! Un tas par pusotru stundu vidējas kvalitātes koncert!?

Atbildīgo amatpersonu taisnošanās šo faktu padara vēl traģiskāku! Salīdzinājumi ar Eiropu neiztur nekādu kritiku, tad salīdziniet arī minimālo algu, pensijas, vidējo algu!

17000 Latvijā gadā nenopelna lielākā daļa iedzīvotāju, turklāt pat labi speciālisti savās nozarēs!

Vai kāds atbildēs par šo nodokļu maksātāju, arī manu notrallināto , izšķiesto naudu!

Tur būtu darbs Valsts kontrolei, varbūt pat prokuratūrai!

5.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:51

Jaunākās diskusijas