"Tas, ko dara šī meitene ir slimi"; Brauns skarbi izsakās par latviešu dziedātāju

tautaruna.lv 29.nov 2018
 
F64
Pēc skaļā skandā, kurā dziedātāja Evija Vēbere kritizēta par Imanta Kalniņa dziesmas "Svētku diena" izpildījumu Latvijas simtgades koncertā, komponists Mārtiņš Brauns izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka iepriekš Evija esot izkropļojusi arī viņa dziesmu.

Tas esot noticis tieši pirms gada, kad Vēbere "Lielā Kristapa" pasniegšanas ceremonijā kopā ar grupu "Ezeri" izpildīja Brauna dziesmu "Veltījums".

"Viņa to izdarīja bērnišķīgā balsī ar pusdebilu pieskaņu," atklāja Brauns, piebilsot, ka ar viņu tas nebija saskaņots, un viss varēja beigties ar lielām nepatikšanām.

Brauns velta asus vārdus Vēberei.

""Veltījumu" esmu dzirdējis vairāku džeza kolektīvu izpildījumā - pārveidotu tā, ka to knapi var atpazīt. Man prieks, kad redzu, ka jauni cilvēki šim gabalam pieiet radoši. Taču tas, ko dara šī meitene, ir slimi. Noklausījos arī viņas izpildīto Kalņiņa dziesmu. Manuprāt, tas, ko viņa izdarīja, ir stulbi. Parodēt var katrs idiots. Lai viņa tā sevi pārdod ar savām dziesmām, nevis citu!" skarbs bija Brauns.

Jāpiebilst, ka iepriekš jau tika rakstīts, ka dziedātāja Olga Rajecka - šīs dziesmas izpildītāja - ir šokā.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Piekrītu par visiem 100. Nesaprotu tos, kas viņu aizstāv. Personīga ieinteresētība? Lielos svētkos jāskan lielām dziesmām. Par koncertu pie Brīvības pieminekļa arī neesu diez ko sajūsmināts. Tāda sajūta, ka mūsu KULTŪRA degradē.

29.novembris 2018 Atbildēt

Paldies, piekrītu Jums...mūsu kultūra degradē!

29.novembris 2018 Atbildēt

Parodēt , ākstīties var ar savū paziņu vājajām dziesmām.Tautai ir savas, mīlētas, labas dziesmas kuras izpilda mīlēti mākslinieki. Tādai vēberei ir jādzied Leļļu teātrī bērnu auditorijai.Nvajag salīdzināt ar Sigu! Viņa pat neuzdrošinātos dziedāt .Murgs tā vēbere

29.novembris 2018 Atbildēt

beidzot viens saprātīgs cilvēks pasaka kā ir ,Kalniņš prātu izkūkojis..

29.novembris 2018 Atbildēt

Bērnam bērnības trauma. Lācis uz auss uzkāpa. Tāpēc arī viss aiziet šķībi, jo nav muzikālās dzirdes...

Es domāju, ka viņu pat karaokē izšvilptu

29.novembris 2018 Atbildēt

Rùķiti var tèlot bèrnudàrzà,nu kautko saistitu ar bèrnu izklaidi.es nez.man Sìmanis ar nepatik kà dzied.Domàju,ka kaķis ńaud mateja draudzè.ĺoti specifiska balss un vairàkymam nepatik.źel meitenes,tik daudz negativu atsauksmju.Domáju,lai balstiñu nepàrveido un bùss ok!

29.novembris 2018 Atbildēt

Piekrītu komponistam M. BRAUNAM.... klausoties tajā vakarā Vēbers izpildījumā radīja domas, ka arī es varētu tā nodziedāt.... tur nav vajadzīga īpaša skolā!

29.novembris 2018 Atbildēt

Paldies komponistam M.Braunam par savu komentāru.

Man kaut kā īsti neticas,ka Kalniņa kungam patika Vēberes izpildījums...drīzāk jau palika žēl atbraukušos viedokļa prasītājus...

29.novembris 2018 Atbildēt

Kurš to saka? Šizofrēniķis Brauns?

29.novembris 2018 Atbildēt

esi psihiatrs? Ja nē.tad patur savas domas

30.novembris 2018 Atbildēt

Es biju parasta klausītāja,bet kad izdzirdēju šo dziesmu izpildot ,biju ārprātā,kas tas ir ,joks,jeb es esmu stulba,pametu visu koncertu ,kur tiem pārējiem piespēlētājiem prāts,man kauns ,murgs ,neko nekad tamlīdzīgu nebiju dzirdējusi,nav ko aizstāvēt, ir jāpasaka taisnība ,lai labojas ,bet ne spokojas.

29.novembris 2018 Atbildēt

Es arī piekrītu par visiem ¹00.

Un tie lielie arzstāvji jau paši prot tikai šķībi rūkt, tādēļ jau aizstāv.

Kāds to lielo aizstāvi nosauca par humoristu,bet vai tad humors bija tie jēlie savārstījumi ko laida gaisā?

29.novembris 2018 Atbildēt

Bet Kalniņam taču patīk!Apmierināts!Starp citu,pievienojos Veldai Porietei!Arī Maestro Raimonds Pauls kādā no intevijām piezīmēja,ka tagad jau dzied katrs,kam tas ienāk prātā...

29.novembris 2018 Atbildēt

Kauns ka viņa ir no Kuldīgas.. ausis asiņo

29.novembris 2018 Atbildēt

Brīnos, ka Latvieši ir tik nežēlīgi.. tādas lietas parasti izrunā privāti, nevis nomētā ar akmeņiem... Ceru, ka saprotiet cik tas ir sāpīgi.. Domāju, ka esam cilvēciskāki un vairāk vienoti, ja nu tā būtu jūsu māsa..? kas principā viņa ir zem vārda Latviete- daļa no mums... Šāda nasta cilvēku var novest pie pagalam neprognozējami bēdīga rezultāta... Un acīmredzami presei par šo būtu jāatbild, par publisku naida vairošanu un cilvēka degradēšanu! Vai tad tas ir bizness?? Atradāt ko publicēt... lai jau no jums izsmeļ divtik cik jūs izmeļat no šīs meitenes, kas tīri loģiski, var beigties pagalam bēdīgi... Un kā jūs to redzat? Pilnīgi šoks par jums, ētiskums 0% man kauns un dusmas par jums, ne meiteni!

30.novembris 2018 Atbildēt

Pilnīgi Tev piekrītu!

30.novembris 2018 Atbildēt

Jā,ja ta būtu mana masa,esi viņu tuvu skatuvei nelaistu.Otrkārt,ja beigtos bēdigi,tā būtu viņas pašas vaina.Ja es izsaku savu nepatiku,tad tas ir normāli,tāpat kā tu izsaki savu patiku.Etiskumam nav ne vainas.

30.novembris 2018 Atbildēt
Roberts > inese.stockenberga

Protams, ir pieņemami izteikt, kritiku pēc snieguma(viscilvēcīgāk to darīt mutiski, nevis rakstīt uz sienas). Bet vai bieži mēdz izteikt kritiku par sniegumu 10 dienas pēc kārtas un beigās vēl nosaukt izpildītāju par "slimu"... Ja Jums kāds 10 dienas skandelētu par to, ko kādu dienu pagatavojāt un beigās vēl nosauktu par slimu... Domāju, ka piekritīsiet, ka bilde varētu būt pretēja. // Cilvēkam jāmācas paņemt to, kas savs un lieko laist gar ausi.//

Veiksmi Jums.

1.decembris 2018 Atbildēt

Man patika. Un slimi ir domāt visiem vienādi taisnā līnijā..

30.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas