Skandalozā šovu dalībniece negaidīti pametusi dzimteni

tautaruna.lv 8.nov 2018
 
Ekrānšāviņš no facebook
Šova "Precētie pret brīvajiem" un "Lauku sēta" dalībniece Aija Dembovska, kurai pēdējo mēnešu laikā gadījies iekulties dažādos skandālos negaidīti paziņojusi, ka pamet dzimteni.

Portāls "skaties.lv" vēsta, ka zvaigzne, kura nogurusi no skandāliem norādījusi, ka, iespējams, Latviju pamet uz visiem laikiem. Ja iepriekš viņa kādu laiku pavadīja Nīderlandē, tad šoreiz pirms došanās prom viņa neatklāj, uz kuru pasaules malu dosies.

Tiesa, dāma gan neskumst par došanos prom, bet ir priecīga par jauniem dzīves piedzīvojumiem.

Jau vēstīts, ka šovasar mediji rakstīja gan par meitenes gaitām šovā "Lauku sēta", gan par gadījumu, kad viņa pat apvainota krāpniecībā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Latvija varu dzivot tā kā Niderlande a tagad atkal.dodas prom...nu mele mele kartupele viņa ir.. :D

8.novembris 2018 Atbildēt

Miljoniem cilvēku dzīvo dažādās pasaules malās... kuru interesē, kur un kā dzīvos "kāda no šovu dalībniecēm". Dižciltīgs putns brīvi izvēlas, kur dzīvot, kā dziedāt!!

8.novembris 2018 Atbildēt

Paldies dievam. Mazak smirdes Latvija. Aprobezota butne. Briziem palika zel dieva apdalita cilveka. Paldies Tautas runai par tadu svarigu zinu. Varesu pa naktim mierigi gulet. Vai jums ar vinu kads ligums bija noslegts ka centaties visu latviesu tautu iepazistinat ar vienas izlaidusas sievietes izdsribam. Jums smiekli nenak. Vai tad nav vairak neka svarigaka ko rakstit.

8.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:07

Jaunākās diskusijas