Apinis: Gan Putins,gan Makrons būs gatavi aicināt Bordānu ciemos

tautaruna.lv 7.nov 2018
 
F64
Šodien tapa zināms, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis valdības veidošanu nolēmis uzticēt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) premjera amata kandidātam Jānim Bordānam. Bijušais Latvijas Ārstu biedrības(LĀB) prezidents Pēteris Apinis ironizē, ka ar J.Bordānu tikties būs gatavi gan Krievijas prezidents Vladimirs Putins, gan Francijas prezidents Emanuels Makrons.
Varbūt, ka esmu pārāk aizdomīgs, bet, šķiet, ka Vējoņa piedāvājums Bordānam veidot valdību izskatās pēc piedāvājuma uzdejot pa svaigi vaskotu grīdu.

Pētera Apiņa ieraksts mikroblogošanas vietnē twitter tapis pēc tam, kad tur publicēts attēls, kurā redzams, kā Valsts prezidents Raimonds Vējonis sasveicinās ar JKP premjera amata kandidātu Jāni Bordānu. Tās ievietotājs attēlu raksturojis ar vārdiem "Varbūt, ka esmu pārāk aizdomīgs, bet, šķiet, ka Vējoņa piedāvājums Bordānam veidot valdību izskatās pēc piedāvājuma uzdejot pa svaigi vaskotu grīdu, kuru “laipni” ļaudis laicīgi piebārstījuši ar banānu mizām."

Tikmēr bijušais LĀB prezidents Pēteris Apinis norādījis, ka šajā bildē esot arī kas ļoti gaumīgs. "Gan Putins,gan Makrons būs gatavi aicināt Bordānu ciemos un ar viņu fotografēties.Savulaik Sarkozī (<160cm) tikās ar Zatleru (>190cm) uz speciālas skatuves,kur Zatlers stāvēja lejāk. Un Bordānam arī pie Trampa ies labi-bildes šēros Amerika."

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Bordānu aicināja divu nedēļu laikā - līdz 21.novembrim - izveidot valdības aprises un jaunajai valdībai nodrošināt vairākuma atbalstu. Ja līdz tam netiks panākta vienošanās, Valsts prezidents aicinās citu Ministru prezidenta kandidātu veidot valdību.

Komentē 8

 
Anonīms
 

vēl viena žurka kas grib tikt pie siles....

7.novembris 2018 Atbildēt

Sis ir īstais! Beidziet! Vina spēj vadīt Valsti!

7.novembris 2018 Atbildēt

.. izskatās kā sūdu mutē paņēmis... pingvīnu varēja ielikt par premjerministru...

7.novembris 2018 Atbildēt

Jums gan suligi sanaak pateikt...uhtiii, forshi ( smile ) un tieshaam kaa suudu mutee paneemis....

8.novembris 2018 Atbildēt

... lai ,kurš ko teiktu ne tikai apiņa galva tur čaukstētu.. runāja kā ar aizbāztām nāsīm,knapi vārdus izspiest varēja,dzirdēju ,kad Stradiņu slimn. jaunizceptajā korpusā semināru mediķiem un interesentiem bija it kā sarīkojis jūnija mēnesī..

7.novembris 2018 Atbildēt

Tas tik tiešām ir valstiski svarīgi - kurš kungu tagad ielūgs paciemoties.

8.novembris 2018 Atbildēt

Vai Bordāns pacels Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas noslēpumu?

RLB iznīcināja 1993. gada 18. februāra naktī un aizliedza tās likumīgos 1938. gada statūtus māmuļā!

8.novembris 2018 Atbildēt

Manuprāt, par premjeru vajadzēja likt pašu Pēteri Apini, kas lieliski prot slēpti un tieši reklamēt un lobēt lielo zāļu ražotāju intereses. Tad gan Pēteris izvērstos un zāļu spekulanti priecātos.

8.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:07

Jaunākās diskusijas