Rakovska: Visa šī simtgades ambrāža ar izmaksām izskatās bezkaunīgi

tautaruna.lv 2.nov 2018
 
F64
Simtgades uguņošanas šovs Rīgā izmaksās 234 999 eiro. No Rīgas budžeta simtgadei veltītajam muzikālajam gaismas uzvedumam Saules mūžs tiks doti 34 999 eiro, bet 200 000 eiro piešķīris simtgades birojs.

Tas daļā sabiedrības izraisa sašutumu.

Kāpēc valdība, aprēķinot salūta budžetu, skaita 100 gadus vērienīgās dzimšanas dienas svinībām, bet aprēķinot pensijas, nostrādātos senioru darba gadus noraksta, jo viņi strādājuši svešas valsts labā

"Cilvēki! Boikotējam 18. novembra uguņošanu! To naudu labāk lai valsts izlieto veselības aprūpei. Ja nevar valsts pavilkt visu, tad ir jāizvēlas svarīgākās lietas kur naudu tērēt. Vēža slimniekiem staru terapiju nav iespējams laicīgi iziet, bet mēs tik naudu gaisā šaujam. Reāli labs streiks pat neizejot no mājas," facebook raksta Inga B.

Bet dziedātāja Agnese Rakovska savā facebook kontā norāda uz kādu ačgārnību. Viņa raksta: "Paldies par salūtu 234 000 eiro vērtībā! Lielisks lēmumus! Kāpēc valdība, aprēķinot salūta budžetu, skaita 100 gadus vērienīgās dzimšanas dienas svinībām, bet aprēķinot pensijas, nostrādātos senioru darba gadus noraksta, jo viņi strādājuši svešas valsts labā? Dievam nepatīk, ka nabagi trako!"

Vēlāk jau komentāru sadaļā papildinot: "Visa šī simtgades ambrāža ar savām izmaksām izskatās bezkaunīgi! Katrā ziņā, lai visiem jauki un mierīgi svētki, atceroties svarīgāko- mums ir sava valsts un tas ir lieliski, un nav nepieciešams salūts par 234k, lai to apzinātos un atcerētos!"

Jāpiebilst, ka šis nav dārgākais salūts Rīgas jaunāko laiku vēsturē. Jo Rīgas astoņsimtgades svinības noslēdzās ar 27 minūtes ilgu uguņošanas šovu un komponista Mārtiņa Brauna speciāli rakstītu mūziku "Sapnis par Rīgu", kas izmaksāja 300 000 latu. Mūslaiku naudā - 426 861,54 eiro.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Piešķirot pensionāriem,vai citiem slikti dzīvojošiem naudu,valsts nekā nevarēs nozagt naudu priekš sevis.Izšaujot gaisā raķetes,viņiem tūkstoši sabirs savās kabatās.

2.novembris 2018 Atbildēt

....labi teikts :,, ...Dievam nepatīk, ka nabagi trako!" Dievam arī nepatīk ,ja uz

viņu ir pagriezti stobri un tie visi ,,spļauj '' uguni ! Varbūt ,laiks ir attapties un pārdomāt uz ko mēs ejam un darām ! Un ko par to saka baznīca ?

2.novembris 2018 Atbildēt

par visu maksājam mēs dārgi;arī par to kas bija lēts Dodiet tautai izpriecas un

'bezmaksas" transportu un lētu su

lētu suņu desu.......

2.novembris 2018 Atbildēt

Vajag iemācīties ne tikai dziedāt bet arī rēķināt! Izdali tos 240 tūkstošus uz visiem pensionāriem. Nesanāks pat viens eiro katram vienreizējai izmaksai!

3.novembris 2018 Atbildēt

...jaa,shitas ir labs!! Latvijai sotaks,bet izraadaas ka pensinsh ir rukaajis kaadai citai valstij!!!

3.novembris 2018 Atbildēt

No krievu laikiem mums ir saglabājusies vēlme skatīt salūtu. Ja par to katram skatītājam būtu jāmaksā 2 EUR, ko tagad automatiskib nils ušakovs noņem no Rīgas budžeta, tad mēs saprastu, ka esam idioti. OK kremlim patīk idioti.

3.novembris 2018 Atbildēt

Salūtu cahag ,lai pamodinātu iestigušos ievēlētos deputātus. Lai domātu par valsti,nevis savām sēdvietām un amatiem.

3.novembris 2018 Atbildēt

Pratigi tas nav , lai neteiktu vairak .

3.novembris 2018 Atbildēt

pilnīgi piekrītu Agnesei. valsts vadītāji uzvedas kā nesaprātīgi bērni, kuri veselīgu pusdienu vietā labāk nopērk čipsus. kā dumji ģimenes galvas, kas pērk kristāla vāzes, ko glabāt aiz stikla un lielīties kaimiņam, kaut arī tajā pašā laikā bērniem cauri zābaki, bet mājai tek jumts. nost ar tādiem valdītājiem, kuriem sveša ĒTIKA, SIRDSAPZIŅA UN GODAPRĀTS. Kuriem uguņošana un viss cits ir svarīgāks par cilvēku dzīvībām, kas dziest arī tāpēc, ka nav naudas ārstiem un zālēm, ka nabadzība rada nepārtrauktu stresu, kas savukārt - slimības. bet nabadzību rada valdītāji, visi - šjaos 28 gados. Latvija ir valsts, kurā ar nabadzību karo arī izglītotie un strādājošie. bet invalīdi saņem pabalstus 60, 80- ja simts - tad tas jau ir dāsni...šajā valstī - ja tev nav naudas, tad tu vari vienkārši nomirt (ja sabiedrība nesaziedo).

4.novembris 2018 Atbildēt

MAITAS

4.novembris 2018 Atbildēt

Velreiz maitas

4.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:12

Jaunākās diskusijas