Kivičs atklāj plānus ''KPV LV'' propagandas kanālam

tautaruna.lv 18.okt 2018
 
F64
Mūziķis Andris Kivičs joprojām neizpratnē par savu neveiksmi Saeimas vēlēšanās, tomēr politiskās aktivitātes nepametīšot.
''Kā varēja izsvītrot trešo aktīvāko revolucionāru - mani?!''

Kivičs trešdien, 17.oktobrī, uzrīkojis tiešraidi sociālajā tīklā Facebook, turpinot pukoties par to, ka ''KPV LV'' vēlētāji viņu tik ļoti izsvītroja.

Viņš uzreiz ķeras ''vērsim pie ragiem'' un apstiprina, ka no partijas ārā nestāsies, tomēr, uzskaitot paveikto priekšvēlēšanu periodā, neizpratnē prasa: ''Kā varēja izsvītrot trešo aktīvāko revolucionāru, respektīvi, mani?!''

Tiešraides ietvaros viņš stāsta, ka visu šo laiku saņēmis ārkārtīgi daudz negatīvas attieksmes, šos apmērus lēšot no ap 100 cilvēkiem dienā.

Kivičs arī pastāsta par to, kāpēc nodzinis savu pēdējā laika kuplo bārdu. Tas bijis solis, kas simbolizē kāda posma - proti, šī priekšvēlēšanu perioda un rezultātu saņemšanas - beigas.

''Tas būtu kā tāds partijas propagandas kanāls.''

Izrādās, ka viņam un biedriem ir arī ambicioza iecere - radīt pašiem savu televīziju ''KPV TV''. Tas tad pieliktu punktu šīs partijas biedru tiešraidēm sociālajos tīklos, pārnesot to visu saturu uz jauno platformu.

''Tas būtu kā tāds partijas propagandas kanāls,'' skaidro Kivičs, kurš iecerējis ar cilvēkiem tur runāt ''cilvēcīgā valodā par politiku''.

''Es tur varētu darīt to, ko es varu vislabāk - intervēt cilvēkus, sarunāties ar viņiem,'' saka Kivičs, kas cer, ka kanāls arī palīdzēs ne tikai rosināt interesi par politiku, bet arī ''audzēs KPV LV muskuļus''.

Viņš pauž, ka gaida no partijas vadības piekrišanu šādam televīzijas kanālam.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Es arī nesaprotu, kādēļ viņu svītroja! Būtu lielisks deputāts vai kultūras ministrs, nesalīdzināmi profesionālāks un gudrāks par esošo, Kivičs izceļas ļoti izteiktu un dziļu inteliģenci.

18.oktobris 2018 Atbildēt

Tu to nopietni?Kivičam inteliģence?

18.oktobris 2018 Atbildēt

Burvīga ideja! Vēl varētu uzstrapavot caurejas līdzekli KPV LV. Un tai kanālā Kiviča kungs varētu nodemostrēt kā to lietot un kāds efekts!

18.oktobris 2018 Atbildēt

Ja tevi izsvītroja, tev nepielec mājiens?

Neesi Āboltiņa!

19.oktobris 2018 Atbildēt

Re, te arī no 4 komentāriem 1 saka , ka Kivičam ir inteliģence, un 1, ka nē. Kā var tik atšķirīgi vērtēt?

Varbūt nepatīk, ka Andris ir godīgs. Rampas ugunis taču bija viens no godīgākajiem raidījumiem, ļoti cilvēcīgs, ļoti informatīvs. Tas arī kādam nepatika.

Domāju, ka Andris tomēr nepazīst un neapzinās visu KPV publiku.

Situācija - es piemēram balsotu par KPV. Tātad sarakstu kopumā es atzīstu. Tātad revolūciju es atzīstu. Bet kādēļ man jāsvītro Kivičs?

Viens variants - tādēļ, ka es revolūciju saprotu kā graušanu, negatīvismu bet Andris ir izteikti pozitīvs. Viņš vienkārši ir par labu. Jārēķinās, ka jebkurā revolūcijā ir liela daļa šādi negatīvie. Viņiem galvenais ir izrēķināties nevis uzcelt. Vaig palasīt revolūciju vēstures.

Otrs iemesls varētu būt tas, ka Andris tiešām nav domāts Saeimas solam. Vai tur daiļrunība ko dod? Maz, jo tur galvenais ir nobalsot tā, kā liek.

19.oktobris 2018 Atbildēt

Puisim ar paškritiku un reālo situācijas novērtēšanu ir kā ir. Populistiem savs propogandas kanāls!!!! Viņi jau tā visu facebook ar ..... piebāzuši. Lai darbi parāda kas ir kas. Tiesa, ar to KPV.LV ir kā ir, vai precīzāk - nav nekā

19.oktobris 2018 Atbildēt

Ar Kiviču viss skaidrs.. Es vairāk satraucos par cilvēkiem, kas viņam salika plusiņus! Kā teiktu mana omīte - šamējam tak nav pilns rublis!

19.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:16

Jaunākās diskusijas