Sabiedrībā pazīstami cilvēki sēro par Valtera Frīdenberga nāvi

tautaruna.lv 17.okt 2018
 
F64
Valtera Frīdenberga nāve bijis negaidīts trieciens arī Latvijā sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem.
''Tik skaistā dienā tik smagas skumjas. Mans brālis, večuks, kuru pazinu tik pat ilgi, cik sevi, nu ir prom. Lai Tev spārnos vējš, bračiņ, un sadziedamies nākamreiz...''

Kā ziņots, pēc ilgstošas cīņas ar slimību mūžībā 30 gadu vecumā otrdien, 17.oktobrī, aizgājis mūziķis Valters Frīdenbergs.

''Tik skaistā dienā tik smagas skumjas. Mans brālis, večuks, kuru pazinu tik pat ilgi, cik sevi, nu ir prom. Lai Tev spārnos vējš, bračiņ, un sadziedamies nākamreiz. Tevis ļoti pietrūks,'' raksta Frīdenberga biedrs daiļraidē kopš bērna kājas, Kārlis Būmeisters.

''Vēl pirms pusotra mēneša Valteru ar ovācijām skatītāji sveica M. Freimaņa veltījuma koncerttūres atklāšanā. Septembrī vēl čalojām “Skolas somas” koncertā, ko Valters, neskatoties ne uz ko, lieliski novadīja. Likās, ka ļaunākais ir aiz muguras. Tomēr...'' raksta LTV žurnāliste Zane Brikmane.

''“Kas ir, vecīt, gribi procentu no ziedojumiem?” bija pirmais, ko man teica Valters, kad zvanīju, lai novēlētu izturību. Tādu es Tevi atcerēšos vienmēr, Valter! Faking skumji. Citus vārdus īsti šobrīd nevaru atrast,'' emocionāls ir mūziķis Ralfs Eilands.

''Izsaku visdziļāko līdzjūtību Valtera Frīdenberga ģimenes locekļiem, viņa draugiem un darba kolēģiem. Tik jaunam aiziet ir patiešām traģēdija. Valters bija lielisks piemērs kā nekad, NEKAD nedrīkst padoties un zaudēt ticību sev un saviem spēkiem. Ir neizsakāmi žēl. Lai vieglas smiltis Tev, Valter. Un, lai Paradīze Tevi lutina,'' Instagram raksta deputāts Artuss Kaimiņš.

Sēro arī dziedātājs Lauris Reiniks: ''Visdziļākā līdzjūtība Valtera tuviniekiem un draugiem. Ļoti, ļoti skumji.''

''Radošums, dzīvesprieks, mūzika ir tas, ko Valters Frīdenbergs mums visiem ir atstājis. Izsaku visdziļāko līdzjūtību Valtera vecākiem, tuviniekiem, draugiem un kolēģiem,'' tvīto eiroparlamentāriete Inese Vaidere.

''Šis ir sāpīgs zaudējums visai Latvijas kultūrai un sabiedrībai. Skanīgu balsi Mūžības korī, Valter,'' tā producents Juris Millers.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Visdziļākā līdzjūtībā...Skumji...Sāpīgi...Ļoti sāpīgi...

17.oktobris 2018 Atbildēt

Kas tur būtu ko komentēt ...nāvi.Diemžēl tie sabiedrībā populārie cilvēki,uztaisīs sev popularitāti pat uz kāda nāves rēķina.Skumji

17.oktobris 2018 Atbildēt

Tik ellīgi smagi, ka gribas rēkt kā zvēram...Bet laikam taču, šim enģelim bija jāatgriežas mājās.

17.oktobris 2018 Atbildēt

Kāpēc Dieviņš,tur augšā,taisa savu koncertu.....

17.oktobris 2018 Atbildēt

Visdziļākā līdzjūtība vecākiem,draugiem ,kolēģiem.. Lai Tev vieglas smiltis viņā saulē... ļoti skumji un sāpīgi...

17.oktobris 2018 Atbildēt

Izsaku līdzjūtību Valtera gimenei...

18.oktobris 2018 Atbildēt

vareja vel dzivot skumji

20.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:05

Jaunākās diskusijas