Par spīti vecumam Rubiks joprojām esot apskaužami enerģisks

tautaruna.lv 12.okt 2018
 
F64
Pēdējais LPSR līderis Alfrēds Rubiks savā vecumā joprojām esot enerģijas pilns un gatavojas rakstīt grāmatu.
Remontdarbi gan nav vienīgais, ko dara ekspolitiķis - viņš arī vāc materiālus savai topošajai grāmatai.

83 gadus vecais pēdējais LPSR līderis Rubiks par savu enerģiju pat esot saņēmis komplimentus vēlēšanu naktī, kur ieradies atbalstīt no ''Saskaņas'' saraksta startējošo dēlu Artūru, vēsta žurnāls ''Privātā Dzīve''.

Rubiks skaidro, ka katru dienu fiziski strādā savā Pierīgas vasarnīcā, kur veic remontdarbus, kopā ar septiņus gadus jaunāko sievu Jeļenu.

Remontdarbi gan nav vienīgais, ko dara ekspolitiķis - viņš arī vāc materiālus savai topošajai grāmatai.

Visbeidzot, Rubiks ir kaislīgs makšķernieks - ar copi viņš nodarbojas Pierīgas dīķos, Peipusa ezerā un pat Ālandu salās.

Kā zināms, ''Saskaņa'' uzvarēja 13.Saeimas vēlēšanās, tomēr valdības veidošanas procesā, nu jau tradicionāli, netiek iesaistīta.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Rubiks manu patiesību par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī ignorēja - tā paliekot pretlatvisks un bandītisma aizstāvis! (Žēl!)

Varēja vismaz izlasīt aizliegtos 1938. gada RLB statūtus.

Likumība viņu "neuzrunā"!

12.oktobris 2018 Atbildēt

Valdi? Jumts brauc? Kāpēc gan Rubikam būtu interesanti 1993.gada notikumi, pie tam- naktī. Rubiks ir komunists,vēl līdz šim caur un caur un savu pārliecību( vismaz tā saka) nemaina.Un vispār- kāpēc viņam Latviešu biedrības statūti būtu jālasa? Vai tos vispār šodien kāds lasa?

13.oktobris 2018 Atbildēt

tas viņa dēls Saeimā ir absolūta nulle bez cipara un atkal ir ievēlēts.Freimantāls varētu joka pēc piedāvāt statūtus izlasīt šim cilvēkam,tad redzētu brīnumus,jo šaubos,vai šis un arī otrs dēls,kurš arī parazitēja Saeimā,jebkad ir izlasījuši kaut vienu avīžrakstu latviešu valodā.Kas attiecas uz veco tad F.kungs arī atradis īsto,ko iesaistīt šajā cīņā....nav jau Rīgas krievu biedrība.

12.oktobris 2018 Atbildēt

Atbilde Dzintrai. ........Es jau 25 gadus meklēju "POLITIĶI" ar vardu, kurs varētu iestāties par likumības ieverošanu Latvijā! Esmu griezies pie milzīga daudzuma! ........ Un neviens! It neviens! Pat nedomā celt jautājumu par Rīgas Latviešu Biedrības brutālo iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī!

Ko darīt? 25 gadu laikā neviens neuzdrošinās pat ieminēties par to!

12.oktobris 2018 Atbildēt

Visu cieņu Rubika k-gam ! Par to ,ka nekad nav ,,mētājies'' kā vējrādis kārts galā .

Arī tad ,kad LV televīzija kaut kādā toreizējā raidījumā ,,pie pusdienu galda '' mēģināja ,viņu nomelnot t.i ,,iebāzt maisā '' pasniedzot nepatiesas ziņas uz ko

Rubika k-gs nekavējoši atbildēja - tūlīt ,,noskaidrosim '' ,,piezvanīsim '' u.t.t.

Protams,tas raidījuma veidotājiem nebija ,,pa prātam'

Novēlot -stipru veselību , lielu darba sparu ,patiesu dzīves prieku .

12.oktobris 2018 Atbildēt

Piebildīšu ka tas smerdelis nekad nav dēvējams par kungu , bet joprojām viņš ir biedrs

14.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:21

Jaunākās diskusijas