Saeimā ievēletais Puga: Bļaušana par to, kāpēc aktieri lien politikā, neiztur kritiku

tautaruna.lv 9.okt
 
F64
13.Saeimā ievēlētais aktieris Ivars Puga pastāstījis par to, kas viņu sagaida tālāk.
''Lai izsistos politikā, nevajag speciālu politiķa izglītību, jābūt gribēšnai un skaidram saprātam.''

Nacionālais teātris esot saprotoši reaģējis uz Pugas lēmumu iesaistīties partijā ''KPV LV'', no kuras viņš arī ticis ievēlēts Saeimā.

''Teātris un deputāta amatā, manuprāt, ir radinieciski un radošā ziņā līdzvērtīgi. Man nav jāpieliek punkts aktiera profesijai. Sliktākajā gadījumā uz laiku aiziešu no štata, bet šobrīd vēl esmu aktieris,'' žurnālam ''Privātā Dzīve'' skaidro Puga.

''Bļaušana par to, kāpēc aktieri lien politikā, neiztur kritiku, jo klarnetists ir bijis kultūras ministrs,'' domā aktieris.

Puga uzskata, ka par politiķi var būt ikviens: ''Lai izsistos politikā, nevajag speciālu politiķa izglītību, jābūt gribēšnai un skaidram saprātam.''

Kā zināms, ''KPV LV'' vēlēšanās finišēja otrajā vietā, un, tāpat kā šī partija, Puga tajās startēja pirmo reizi.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Startēt jau startē pirmo reizi, bet teātris ir katru dienu. Turklāt nav jāstudē scenārijs. Alga arī ,ne pa ko, ir daudzreiz lielāka. Un tas viss pateicoties pusauga vecuma duraciņiem kuriem vēl ir tukšums galvā un vada atriebe ne skaidrais saprāts. Ko reāli politikā padarīs aktieris, kurš visu mūžu ir mācījies tikai scenārijus. Lai ko paveiktu ir jābūt citai izglītībai.

9.oktobris Atbildēt

Kāpēc tik indīgi komentāri? Sen jau neesmu pusauga vecuma duraciņš!Nebija normālas partijas par ko vēlēt, tad jau labāk par klauniem.

9.oktobris Atbildēt
Inga Kraveca > di.na.mite

Mums klaunu pietika jau daudzus gadus! Ieslēgt prātu vajag,ja tāds ir!

11.oktobris Atbildēt

Aktiera profesija politiķa amatam ir vistuvākā- ja vien politiķi saprastu, ka viņiem gluži kā aktieriem ir jāiejūtas, patiesībā pat jādzīvo citu cilvēku ādās:) Cilvēks, kurš visu dzīvi ir pārstāvējis tikai sevi, arī būdams politiķis vispirms nodrošinās savas vajadzības...

9.oktobris Atbildēt

Ja politikā sāk līst aktieri un mūziķi ,tad valstī ir pamatīgs krahs.

10.oktobris Atbildēt

Nu, ja. 28 gadus tik normāli zaga mūsu visu veidu "taisnīguma priekš visiem" un "tiesiskuma" realizētāji, bet atnāca kaut kādi aktieri. Un sapuvušajā, smirdošajā Silē, beidzot sākās rosība. Bet veciem vēžiem lika trūkties. Manuprāt, ļoti pat labim ka tā.

10.oktobris Atbildēt

Saskatījies uz kaimiņu, vecais klauns vispār ko sajēdz, kurp lien?

10.oktobris Atbildēt

Lai "izsistos" vajag tikai popularitāti un tad tautiņa uz savām rociņām ienesīs! Kauns! Ko labu tautai izdarīja ķērcēja Ausmiņa? Un alkoholiķi ziņğu rīmētāji? Un citi bezgoži? Makanu pensiju nopelnīja? Maksā muļķa tautiņa, maksā! Vēl jau tu vari!

10.oktobris Atbildēt

Vai pret Ronaldu Reiganu (bijušais aktieris, pēcāk ASV prezidents) arī ir kas sakrājies?

10.oktobris Atbildēt

Puga, Kivičs.......mjā, nudien būs politiķi, kas jau visu saprot, zina, rāda gudras sejas. labi, ka vismaz bez Kiviča. Cilvēkam jāatrod sava vieta dzīvē. Teātris, Tv. par politiķi jāpiedzimst. Kauns par KPV......:(

10.oktobris Atbildēt

Tajā partijā pie vadības ir 2 aktieri un 1 advokāts. Lej, ko vien var.

10.oktobris Atbildēt

Ja neizlasa un neizvērtē citu partiju programmas, bet bez iebildumiem nobalso par klauniem - vai šādā gadījumā vēlētājs pelnīti nav saucams par DURACIŅU?! Gan pieredzēsiet paši, ko klauni sastrādās! Tad neaizmirstiet paprasīt atbildību paši no sevis...

11.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:40

Jaunākās diskusijas