Leģendārais mūziķis Virga pēc vēlēšanām publicē dusmu pilnu ierakstu

tautaruna.lv 8.okt 2018
 
F64
Diennakti pēc 13.Saeimas vēlēšanām piktu ierakstu sociālajā tīklā facebook publicējis leģendārais latviešu mūziķis Ainars Virga.

"Mīļie mani draugi, tuvinieki, paziņas un visi pārējie. Vai jums nešķiet, ka jūsu attieksme pret vēlēšanām nav nopietna," sociālajā tīklā facebook raksta mākslinieks. "Tūdaļ paskaidrošu man zināmus, neloģiskus piemērus."

Viņš uzskaitījis vairākus piemērus, kad, viņaprāt, cilvēki šajās Saeimas vēlēšanās balsojuši neloģiski. Piemēram, viņš min, ka kāda viņam zināma persona balsojusi par konkrētu partiju tikai tāpēc, ka viņai patīk viens no tajā esošajiem cilvēkiem.

"Mīļie ļaudis, ar tādu nenopietnu attieksmi mēs paliksim tur, kur esam!"

Kāds cits esot noticējis klajiem apmelojumiem par partiju, tāpēc vēlēšanās nav balsojis. Vēl kāds cits balsojis par konkrētu politisko spēku tikai tāpēc, lai izsvītrotu vienu no tajā esošajiem deputāta amata kandidātiem.

"Mīļie ļaudis, ar tādu nenopietnu attieksmi mēs paliksim tur, kur esam," uzsver mākslinieks. "Turpmākos četrus gadus paliksim tur, kur esam. Lai būtu rezultāts pilsoņiem vispirms jāsāk ar sevi. Vispirms jāizprot vēlēšanu pamatprincipi. Cilvēk, sāc ar sevi!"

Jāatgādina, ka par spīti tam, cik pirms Saeimas vēlēšanām daudz tika runāts par to, cik svarīgi ir doties un balsot, vēlētāju aktivitāte 13.Saeimas vēlēšanās bijai visu laiku zemākā atjaunotās Latvijas laikā - 54,6%, pie balsošanas urnām dodoties tikai 845 196 no reģistrētajiem 1 548 100 balsstiesīgajiem. Visapzinīgākie ir bijuši balsotāji Vidzemē, kur vēlētāju aktivitāte sasniegusi 60,96%, bet Latgalē nobalsojuši tikai 43,07% reģistrēto vēlētāju, norādīts ziņu aģentūras LETA publicētajos datos.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Ko šis "Zvaigžņu slimnieks" grib, "Sex, drug and Rock&Role". Lai iet uz X faktoru un komentē.

8.oktobris 2018 Atbildēt

Leģendārais mūziķi!Tā arī nesapratu-par ko bija jābalso?!Un par ko,leģendārais mūziķi,balsojāt jūs?!

8.oktobris 2018 Atbildēt

Viņš bija koka dobumā. Balsoja par Kiviču.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Kaut kāds murgs- kas nu kuram tajā galviņā !!!

8.oktobris 2018 Atbildēt

Cilvēks nesaprot, ka tie 40 vai 37 %, kuri nebalsoja, atrodas ārzemēs. Viņiem ir kredītu parādi, tādēļ zīmēties vēlēšanās nav prāta darbs.

8.oktobris 2018 Atbildēt

ē slimniek!atceries,ka tu drīz tiksies ar brāli!a ja vanīgs ta atbildēsi,tur i sūdu nenoslēpsi!tā jau i,ja nemākam ierīt šnabi sestajā dienā!tujau kodēts!a nedzert septītā!tikai skrūvīti!man kā7reiz kodētam smagi!sešreiz!tagat kodējos pēc sūdiem!nedrīkst pārdzert,tad ir mocības!kā stāsta!korķī neēsmu bijis!tas div nedēļ gulta!nomīzies!kode līdz diviem no simta!ja nokodē no malas,ta kirdik var būt!jā es puslitru vīna un ta nobraucu mikriņā45min un ta krūmos,a sajūta,ka 2litri izdzēris!vēlāk izanalīzēja situāciju!māte mani,apraka!teica,ka es varēju nomirt,ja būtu dzēris šnabi!tas bija18gadu apakaļ!nē nu es dzeru!ar to slikti lielīties!brivdienās!es domāju no dzeršanas nevar nomirt!galvenais lai nedzert katru dienu,man apsaldēta počka,varbūt atsista,tapēc neārstējas.iespējama aknas ceiroze!-tauki kaukādi!es bijušais ......apsolos lietot mazāk,bet radziņi no tā neaug mugurā!

visa cieņa ALDIM VEITAM!VIŅŠ MŪS DRĀZA KĀVAJAG-LAI MĒS VARĒTU ATBILDĒT PAR TAISNĪBU!taisnība dāgi maksā!a nodevēji pilns siets!

nē nu pārgāju pār setu,bet cik zinu,ja cilvēks nedzer,ta paliek stulbs,-A TRAMPS!MASONI VIŅU NOGRAUZĪS!DECEMBRĪ VAI MAIJĀ!NOZAGI!ATTDOSI DIVTIK!ES TIKAI GRIBU,LAI KRIEVI UZLAIŽ RAKETES UZ MASONIEM!NEZINU VAI VIŅI ZINA.KUR VIŅU LOGOVA!NEESMU PĀRLIECINĀTS SAVU DOMU GĀJIENUIENU!KRIEVIJAS UN AMERIKAS MASONI UZ VIENU ROKU!!NAV TIEŠAS PĀRLIECĪBAS!

PŪŠ ELPA NO NĀVES,A SOĻI VĒL KLUSI,UN PLANĒTAS BRAUC!A PASAULE VĒL NESAPROT,KA BEIGAS I KLĀT!AMUNDSENS!

9.oktobris 2018 Atbildēt

es atklāti pasaku.ka es par slimniekiem nebalsošu!visi nav!tikai kā hitlera atsevišķa šnābija ar kuru var manipulēt un valdība vienkārši tautu drāž kā grib!jau 30 gadus mūs izmanto kā lohus!mēs desmit gados lopiem adosim divdesmit miliardus!neko neatdosim!es nedošu!no manis jau tāpat uztaisija uzpļūteni!savā valstī gasterbaiters!

9.oktobris 2018 Atbildēt

Kāda tauta, tādi mūziķi. Bet liekas, ka tauta reiz top gudrāka. Virga, tu esi dārzenis!!!

9.oktobris 2018 Atbildēt

Ko tad mūziķis nepareizu pateica?Pats jūs esat dārzenis.

9.oktobris 2018 Atbildēt

nemanu gan ierakstā dusmas. Cilvēks, kuram rūp Latvija, tās nākotne. Pret primitīvismu.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Piekrītu Anitai un Dzintrai= neredzu dusmas un Virga pareiz teic.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Kapec Kivičs aizgāja no TV24 un tagad atkal pec tam kad nekluva deputats atkal grib strādāt? Vai Kivičs grāva KPV ar saviem nepardomatiem vajieniem un ka labā to darija.

11.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:01

Jaunākās diskusijas