Zanders aizkadrā nosauc Gobzemu par ''p*darasu''; vērsīsies tiesā

tautaruna.lv 8.okt 2018
 
F64
Plašu vērību guvušas domstarpības starp žurnālistu Māri Zanderu un premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu.
''Es ar sūdu pie viena galda nesēžu!''

LTV tiešajā ēterā viss sācies ar to, ka Zanders paudis sašutumu par to, ka priekšvēlēšanu periodā visi viens otru ''nogāna pēdējiem vārdiem'', bet pēc tam vēlas kopā strādāt.

Uz to iebilst Gobzems, kurš paziņo, ka Zanders pats ''gāzis dubļus'' uz viņa partiju ''KPV LV''. Tas ne pajokam aizskar žurnālistu, kurš noliedz, ka būtu to jebkad darījis un pieprasīja pirmo reizi Saeimā ievēlētājam advokātam konkrētus piemērus tam.

Gobzems tos nenosauca, uz ko žurnālists sauca ''Melis!''.

Zanders pēc tam pameta diskusiju galdu, tomēr aizkadrā runāto dzird visi interneta tiešraides veidotāji.

''Es ar sūdu pie viena galda nesēžu,'' savu lēmumu pamest diskusiju skaidro Zanders, nodēvējot Gobzemu arī par ''p*dorasu''.

Nākamajā dienā Zanders atklāj, ka domstarpības nav beigušās, tvītojot: ''Būs tiesvedība par konkrēto izteikumu kā profesionālās reputācijas graušanu.''

Interesanti, ka līdzīgus plānus atklāj cits premjera amata kandidāts, Jānis Bordāns: ''Pašlaik top identisks iesniegums no manas puses tikai - Zvērinātu advokātu padomei, par kolēģa izplatītajiem meliem. Laiks akmeņus svaidīt, laiks tos savākt.''

Kā zināms, 13.Saeimas vēlēšanas notika 6.oktobrī.

Komentē 12

 
Anonīms
 

DLB no Sūnu ciema!

8.oktobris 2018 Atbildēt

Pajoļi mudakus sabalsoja, bet cietīs visi.

8.oktobris 2018 Atbildēt

Tad jau ir bijusi abpusēji saturīga diskusija.:DDDD Prieks par to.

8.oktobris 2018 Atbildēt

Un Zandera apvainotais sudzes tiesa par apsaukasanu par p*dorosu.Kad tad kads no vuniem stradas ja oa tiesam staigas. Ilgi merisiesar kraniniem Smiekli nak.

8.oktobris 2018 Atbildēt

Un kāda ir paša žurnālista valoda!?

8.oktobris 2018 Atbildēt

Un pats Zanders pēc kā izskat;as, lai sakārto matus un bārdu, lai izgludina t kreklus, vispirms lai izmazgā, savādāk vienmēr tāds netīrs un saburzīts izskatās , manuprāt.

8.oktobris 2018 Atbildēt

Nu izskatās ka ar to ZANDERU kaut kas nav tā kā vajag nu nebija nekā tur traģiska izņemot to kā ZANDERS vispār varēja atļauties kaut ko tādu un beigās tiesāsies, vienkārši smieklīgi.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Tàpec ka Zanders ie histerikis, patmilis,pàràk augsti sevi iedomajies.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Tas butu interesanti ja arii Es speetu nosaukt konkretus piemeerus kaa konkreeti cilveeki mani ir saukushi... Es varetu nosaukt dazhus piemeerus, bet nevaretu pateikt ko konkreets cilveeks man ir adreseejis, jo to ir leerums. Taapeec Es par meli neklustu, taapat arii Gobzems... Taa kaa zhurnaalista riiciiba ir loti neprofesionaala. Kaapeec Es personiski neatceros ko konkreets cilveeks man adreseejis? Es mazu cilveecinju murgus nenemu veeraa... Ja man ko adresee, man vajag konkreetus pamatotus argumentus, kas liidz pat shodienai veel nav noticis.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Zanders pàràk no ßevis iedomajies, bez maz Dieva vietà. Àrèjais izskats raksturo cilveku! kas cels sunim asti, ja ne pats sev!!! Vins ir prasts svalis.

9.oktobris 2018 Atbildēt

Kādēl uzreiz tiesā..!? Varbūt vajag vienkārši nākt laukā no skapja..?

9.oktobris 2018 Atbildēt

Zanders pats ir smirdigs pidaras.

9.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas