Mūziķis Igo pārcēlies uz pamestu cepli Bauskas pusē

tautaruna.lv 3.okt 2018
 
F64
Dziedātājs Igo veicis ievērojamus nekustamo īpašumu darījumus, ar mērķi realizēt savu ambiciozo ieceri.
Igo esot ambiciozi plāni - veidot ievērojamu mūzikas un mākslas centru.

Izrādās, ka Igo pārdevis divstāvu namu Teikas rajonā Rīgā, pārceļoties uz mazu dzīvokli Brasas rajonā, kur uzturēsies tikai ''kārtojot lietas galvaspilsētā'', ziņo portāls irliepaja.lv.

Uzreiz sekojis arī liels pirkums - nekustamais īpašums Mežotnē, Bauskas pusē. Pie upes krasta esošajā īpašumā atrodas pamests ķieģeļu ceplis un kaļķu dedzinātava.

Tur Igo, īstajā vārdā Rodrigo Fominam, esot ambiciozi plāni - veidot ievērojamu mūzikas un mākslas centru.

Par šo ieceri vairāk varēs uzzināt 5.,6. un 7.oktobrī Ķīpsalā, kur Rīgas starptautiskajā dizaina izstādētikšot prezentēta mūzikas un mākslas centra ideja.

Jāatzīmē, ka līdz ar to Igo arī metot mieru savām aktivitātēm Jūrkalnē. Mūziķis atklāj, ka tur iecerēto dabas koncertzāli tomēr neizdevās izveidot, jo nevienu būvnieku projekts nav ieinteresējis.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Nu re, pērk to un šito, plāni ar visādi ambiciozi un divstāvu nams utt. Drošvien būs gājusi labumā tā naudiņa ko publiski vāca ārstēšanai pēc 2000.gada autoavārijas...

3.oktobris 2018 Atbildēt

Alvils lepojas ar savu stulbumu un nezināšanu! Un vēl nekautrīgi skaita naudu otra kabatā! Var būt vēl tev,Alvil, ir kas zināms par Igo un vari iet nostučīt! Latvieša mentalitāte! Tavai zināšanai- visu naudu, kas palika pāri no saziedotā, Igo ielika izveidojot centru cīņai ar B hepatītu! Un vēl savu naudu noteikti laika gaitā ielika! Cilvēki nebeidz slavēt Igo par to!

4.oktobris 2018 Atbildēt

..nu jaaa...taada ir luuk patiesiba par tiem..alkaschiem mūziķiem,..vissi viņi cenšas uzvaarities uz tautas saziedojumiem..cits arstee alhakoolu citam nieres jaaparstaada...

3.oktobris 2018 Atbildēt

Lai tev laba veselība,Janson Jāni! Nekāsē tik!

4.oktobris 2018 Atbildēt

Man vienalga kā iet Rodrigo,jo šajā nabagmājā katrs cīnās par sevi.

3.oktobris 2018 Atbildēt

Lai veicas,bet no nulles sākt būvēt ir diezgan dārgi. Tāka esmu Liepājnieks man jau butu labāk paticis .Ka būtu nopircis zemi pie jūras Liepājas pusē neviss čukņā.

3.oktobris 2018 Atbildēt

Malacis vismaz realizē kådu ideju

4.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:43

Jaunākās diskusijas