Otto Ozols pagalam skarbi apsauc Gobzemu

tautaruna.lv 19.sep 2018
 
F64
Sociālo tīklu strīds starp Otto Ozolu un Aldi Gobzemu aizgājis ievērojami augstos toņos.
''Klausies, nožēlojamais smerdeli Gobzem...''

Publicists Otto Ozols un politikā debitējušais advokāts Aldis Gobzems jau ilgāku laiku viens otram velta ''laipnības'' sociālajā tīklā Twitter, tomēr trešdien, 19.septembrī, tas pāraudzis aizvien asākos apvainojumos.

Ozolu, īstajā vārdā Mārtiņu Barkovsku, aizskāris premjera amata kandidāta tvīts, kurā viņš ''izskaidro'' publicista ''naidu pret viņu''.

''Izskaidrojums Otto Ozola naidam uz mani un kpv lv ir vienkāršs. Jaunupa kāzu viesis,'' uzskata Gobzems.

Šādu apgalvojumu publicists ņēmis ļaunā, nosaucot Gobzemu par ''nožēlojamu smerdeli'' un ''pēdējo nelieti''.

Twitter

''Klausies, nožēlojamais smerdeli Gobzem, jo tikai pēdējais nelietis var uzbrukt par radiniekiem - man ir 32 brālēni un māsīcas un es nevienam neesmu tiesīgs norādīt ar ko precēties vai ne,'' raksta Ozols. ''Tā ir manas māsīcas izvēle un tas nenozīmē, ka ignorēšu viņu kāzu dienā. Skaidrs?!''

Gobzems uz to vien reaģējis, saviem sekotājiem norādot uz publicista ''inteliģenci''.

Kā zināms, Barkovska māsīca ir fonda ''Mākslai Vajag Telpu'' pārstāve Katrīna Leiškalne, kura pirms diviem gadiem apprecējās ar politiķi Edgaru Jaunupu.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Otto Ozols no piezemētā rakstnieciņa ir kļuvis par bezkaunīgu un nekaunīgu pirmsvēlēšanu aģentu. kāds viņš izskatījās kārtības rulli, kā viņš izturējās pret Lindu liepiņu. Acis izbolījis bļāva kā nenormāls, kas tas par ekspertu - viens nekaunīgs cilvēgs var atļauties tā brēkt uz sievieti, uzmetās zosāda.Nekādas cieņas pret sievieti( KAUNS OTTO OZOLAM) bet viņam jau kauna nav

19.septembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:50

Jaunākās diskusijas