Elīna un Vestards Šimkus aicina ģimenē runāt par orgānu ziedošanu pēc nāves

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 13.sep 2018
 
Ekrānšāviņš/Facebook
Operdziedātāja Elīna Šimkus kopā ar vīru pianistu Vestardu Šimkus sociālajos tīklos publicējuši kopīgu video par orgānu ziedošanu pēc nāves.

"Izlemjot kļūt par orgānu donoru smadzeņu nāves gadījumā, viens cilvēks var glābt vēl astoņu citu cilvēku dzīvības. Bērnu klīniskā universitātes slimnīca aicina - izlem arī tu un informē par to savus tuviniekus!" vēsta video apraksts, kuru savā Facebook kontā ievietojusi Elīna Šimkus.

Īsajā video vēstījumā Elīna un Vestards Šimkus atklāj, ka ģimenē šo jautājumu ir pārrunājuši, un viņi savu izvēli ir izdarījuši. Pāris aicina arī citus par to padomāt un pārrunāt ģimenē.

Vestards Šimkus ir panākumiem bagāts latviešu pianists, bet viņa sieva Elīna ir operdziedātāja. Pāris apprecējās 2012. gadā, bet šogad kļuva par vecākiem dēliņam Bernardam.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Pofig par citiem !!!

13.septembris 2018 Atbildēt

Ziedo ,vai neziedo,neviens tā arī neuzzinās,kādus orgānus pēc nāves no tevis izņems un pārdos,tāda informācija netiek sniegta,mūsu valstī tas netiek kontrolēts,varbūt kādreiz tam pieķersies,jo tā ir milzīga nauda,aiz tā stāv bandītiski grupējumi valsts līmenī,kuri darbojas pasaules cilvēku orgānu tirdzniecības melnajā tirgū.

14.septembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:22

Jaunākās diskusijas