Atklājies, cik liela ir Petrosjana bagātība, kuru cer iegūt bijusī sieva

tautaruna.lv 10.aug
 
Sputnik / Scanpix
Krievu humorists Jevgēņijs Petrosjans, kurš pašlaik ierauts šķiršanās prāvā ar, nu jau, bijušo sievu Jeļenu Stepaņenko, esot turīgāks par amerikāņu kolēģiem, secina Gazeta.ru.
''Apstiprināt, ka tie ir 1,5 miljardi, nevis viens vai divi, ir ļoti sarežģīti.''

Kopš Petrosjana laulības šķiršanas procesa sākuma izskanējis, ka humorista rocība lēšama 1,5 miljardu rubļu, jeb 20 miljonu eiro, apmērā.

Viņa advokāts Sergejs Žorins gan minētajam medijam noliedzis, ka tieši tāda ir Petrosjana bagātība. Tiesa, advokāts arī uzsvēris, ka mākslinieks esot ''ļoti turīgs''.

''Apstiprināt, ka tie ir 1,5 miljardi, nevis viens vai divi, ir ļoti sarežģīti,'' skaidro Žorins. ''Īpašumu ir tiešam daudz, tomēr īsti pat nav zināmas pilnas aplēses, kur nu vēl vērtība.''

Lai kā nebūtu, medijs uzskata, ka Petrosjanam noteikti nav mazāk par šiem 1,5 miljardiem, un ļoti iespējams ir pat vairāk.

Tiesa, salīdzinot viņa rocību ar komiķiem amerikā, krievu humorists paliek krietni saraksta apakšdaļā. Par spīti tam, Petrosjans arī pelnot ievērojami vairāk nekā kolēģi Britu salās.

Kā zināms, šobrīd notiek tiesas process, kurā šķir Petrosjana un Jeļenas Stepaņenko laulību. Bijusī sieva vēlas iegūt 80% abu kopīpašuma.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nezinu tādu un negribu zināt! Sapelnījis naudiņu uz savu līdzcilvēku, maigi izsakoties, dumjību.

10.augusts Atbildēt

Hm,baigi incanti sanā - Tu nezini kas tas tāds ir un negribi zināt....bet zini ,ka viņš sapelnījās uz līdzcilvēku dumjības.....Kas sapelnījās uz līdzcilvēku dumjības..?:):):):)Palabo mani ,ja es kļūdos,bet ....Tu idiots esi kopš bērnības vai tās tādas alkoholisma sekas??

11.augusts Atbildēt

Stepaņenko jau nav nabagāka , bet nu ragana gan izrādās !

10.augusts Atbildēt

Stepaņenko varēja paklusēt. Viņa bija nekas, kad viņu izvilka uz skatuves Petrosjans!

12.augusts Atbildēt

LOTI LABI MAZAK JAUNAJAI SLAMPAI TIKS..

APKASUSI VECU VECUKU JAUNA PALAISTUVE! A SIEVAI NEKO JA? PAR DAUDZY GADU KOPDZIVI?

12.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:35

Jaunākās diskusijas