Linda Leen: Slikti metas no partiju savstarpējiem apvainojumiem

Santa Raita 11.aug
 
Facebook
Pirmsvēlēšanu drudzis daudzus jau nogurdinājis, un arī dziedātājai Linda Leen par to ir savs viedoklis. 

Viņa savā Facebook profilā raksta: «Slikti metas no partiju savstarpējiem apvainojumiem kā galveno, pat teiktu, pamatieroci cīņā par vēlētāju. Kā netīrā viduslaiku tirgus laukumā. Rodas sajūta, ka reālā funkcija un mērķi - darbs valsts un tautas labklājības labā/programmas - paliek n-tajā plānā kā tāda formalitāte, kas gariem zobiem jāpievelk.

Trūkst gaišu un reizē dzelzs stipru cilvēku!»

Viņas viedokli atbalsta arī mūziķis Goran Gora: «Mja. Diemžēl tieši šodien pie sevis nodomāju to pašu. No otras puses - tas ir arī spogulis. Ja redzi, ka kādai partijai svarīgāk par savu plāna izklāstu ir nomelnot citas partijas, tad jau ir diezgan skaidrs, ka savu balsi jāatdod par kādu citu.

Jau ziņots, ka Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) Saeimas vēlēšanām reģistrējusi visus 16 iesniegtos partiju un partiju apvienību kandidātu sarakstus.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Bet, varbūt, draudzene, vajadzētu sākt atšķirt patiesību no meliem, baltu no melna. Tik traki jau ar Tevi nav. Re no Do taču atšķir jau.Ja varēsi, tad no meliem vemsi, bet patiesību debesīs celsi. Bet, ja nevarēsi atšķirt vienreiz sākt, tad vēmiens man no Tava "viedā" teksta nāk.

11.augusts Atbildēt

skat, kāds gudrinieks! Tūdalu gudrības etalons, ibio! :DDDDD

11.augusts Atbildēt
Margots > tuudalu.cuuka

Tiš aizgaldā, cuuka !

11.augusts Atbildēt

Varbūt tā ""kāda cita""partija ir tāds pats vilks jēra ādā un tikai to vien gaida, ka Jūs tak savējos atpazīsiet!

Atceros,ka kādreiz tālajā1990 - 1991 vietējie padomju impērijas bosi, organizējot varas maiņas maigo pārņemšanu, lai garantēti saglabātu pīrāga akciju kontrolpaketi, noorganizēja tādu brīnišķīgi iedvesmojošu - Tautas inteliģences kongresu.Bija patiesi pacilājošii dzirdēt tiešām gudrus,profesionālus,arī šķietami garā stiprus, ar gara gaismu apveltītus cilvēkus runājam uz "" Saulaino tāli".Tā kā viņi arī tomēr bija tikai cilvēki ar dažkārt vai nu ambiciozām sievām, vai daudz maziem bērniņiem, vai kā citādi, bosi viņus integrēja tajos procesos pa savai modei un nu tikai retais ir saglabājis savu sākotnējo seju.Bet tas ir cilvēcīgi saprotams.Tā rīkojās visas organizētās lielvaras, ļaujot izvēlēties vienu no diviem, ne vairāk.Šodien tās ir lieltirgotāju un naudas mijēju karteļu savienības visdažādākos līmeņos.

Jautājums - vai mums vēl ir šāds primārs kvalitatīvs sirds runātāju potenciāls!?Vai tas vēl kur ir atrodams - jeb"um, česķ, sovesķ našei epohi latvijas mērogā ", vai tiešām ir tikai bari ar šmurguļcensoņiem, kas sacenšas gvelšanā, lai tiktu pie labi apmaksāto Eiropas un Globālās pasaules lielprojektu, sublimētu ar vietējo naudas maisu un morālo kretīnu privātajām iniciatīvām, administrēšanas tiesībām!?:))

Eiropai un Globālajai pasaulei ir savas prioritātes.Tas - cik no mums un kurš vai kā ir vai nav paēdis, apģērbts, uz ielas savās čurās ar pusizdzertu odekolona pudeli, vai X6 - tajā ar blondu muļķi pie jostas vietas, ir mūsu pašu ziņā pašsaprotamas jurisdikcijas ietvaros.Problēma viena - to "mūsu" vairs nav.katrs izdzīvojam kur un kā varam un protam, tikai un vienīgi pielāgojoties pielāgotāju pielāgojumam priekš mums:))).

13.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:25

Jaunākās diskusijas