"Tu domā tikai par naudu!" Bijušais menedžeris Mairim Briedim pārmet alkatību

tautaruna.lv 7.aug 2018
 
f64
“Mairis Briedis ir talantīgs bokseris, taču viņš ir ļoti mantkārīgs cilvēks,” savam bijušajam klientam pārmet boksa menedžeris Als Siesta jeb Albets Hačaturovs no Krievijas, raksta žurnāla “Privātā Dzīve” žurnāliste Gita Vīksne.

Siesta pārmet Briedim savu sākotnējo līdzgaitnieku pamešanu labākas peļņas vārdā, stāstot, cik daudz laika veltījis latviešu bokserim, un to, ka Briedis ir gļēvs un tā vietā, lai ar Siestu runātos pats, sūta savu menedžeri Raimondu Zepu.

Zeps “Privātā Dzīve” stāsta, ka Siesta bijis tas, kurš vēlējies ar mahinācijām apzagt Briedi, kā dēļ ar viņu izbeigta sadarbība.

Tāpat Zeps noliedz Siestas izteikumus, ka Briedis par intervijām prasītu 300 - 500 eiro, tā vietā uzsverot, ka slavenais bokseris ar faniem tiekas labprāt un bez maksas, lai gan tā tiekot piedāvāta. Zeps uzsver, ka, lai gan Siesta uzsver savu nozīmīgumu Brieža karjerā, tikpat lielu, ja ne lielāku, nozīmi varētu piešķirt arī sportista treneriem Vasīlijam Čerņigovam un Sandim Kleinam.

Tiesa, Brieža menedžeris atteicās atbildēt uz jautājumiem par sportista izvēli piedalīties ātro kredītu reklāmās.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Protams ,kā parādās reāla naudiņa ,ta visi,grib ko nočiept,cinijās ta Briedis,un uz sarunām tikai menedzeris dodas ,kadi tur vēl Brieža laika kavējumi,ja jātrenējas ciņām.

Kādreiz jau rakstiju ,par Brieža un Usika ciņu,tā bija labākā gan Briedim ,gan Usikam ,skatāma ,un baudama,nebija ko salidzinat Gasijeva Usika ciņu ,Rakstiju ,ka ciņas laika Bridim bija uzdevums(pienēmums mans)Usiku izrubit lidz 5 raudam ,nezināju ,bet ievēroju ,ka Briedim problēmas ,ar dixalku,vainu riba spragusi,vai luzusi,un nebija sadzijusi..tikai kā to Usiks uzzināja ,un bieži to vietu traumēja..Pats biju Latvijas čempions,un savienibā Ļvovā ceturtais ..tālais 1969 gads....Veiksmi Briedim,jo boksa latiņu VIŅŠS pacēlis aukstu...

7.augusts 2018 Atbildēt

:):):):)Nu moins.....latiņas cēlājs.....:):):)Cienītāis Bērziņa kungs,ar tik drausmīgām latviešu valodas zināšanām,es ļoti pat ticu ,ka esi bijis bokseris.........Pirmkārt,ja esi bijis bokseris,tad zini,ka bokseris ir kulminācija ringā ilgstošam un smagam KOMANDAS darbam,galvenokārt trenera darbam.Labi sportisti nedzimst un nerodas ne no kurienes,tos izveido.Protams ne bez paša sportista darba.

7.augusts 2018 Atbildēt

Skaļāko kļūdu labojums -Protams ,(komata nav)kā parādās reāla naudiņa ,ta(garumzīme) visi,(komata nav)grib ko nočiept,cinijās ta Briedis,(komata nav)un uz sarunām tikai menedz(ž)eris dodas ,ka(ā)di tur vēl Brieža laika kavējumi,ja jātrenējas ciņām.

Kādreiz jau rakstiju ,(komata nav)par Brieža un Usika ciņu,tā bija labākā gan Briedim ,gan Usikam ,skatāma ,(komata nav)un baudama,nebija ko salidzinat Gasijeva Usika ci(ī)ņu ,(punkts)Raksti(ī)ju ,ka ciņas laika(ā) Bri(e)dim bija uzdevums(pienēmums mans)(otrādāk - mans pie..)Usiku izrubi(ī)t(žargons) li(ī)dz 5 rau(n)dam ,nezināju ,bet ievēroju ,ka Briedim problēmas ,(komata nav)ar dixalku(žargons),vai(atstarpe)nu riba spra(ā)gusi,vai luzusi,(komata nav)un nebija sadzijusi..tikai kā to Usiks uzzināja ,(komata nav)un bieži to vietu traumēja..Pats biju Latvijas čempions,(komata nav)un savienibā Ļvovā ceturtais ..tālais 1969 gads....Veiksmi Briedim,jo boksa latiņu VIŅŠS(viens burts beigās -š) pacēlis auk(g)stu...==================Nu moins,man apnika,tik drausmīgas kļudas laikam pirmklasniekiem nesastapt.P.S. Ievēroju tendenci - pirms "un" komatu nekad neliek,bet nu te būtu vēl ko labot un labot

7.augusts 2018 Atbildēt

...bet vispā,Briedi pazīstu personīgi,domāju menedžeras sacītais nav tālu no patiesības,Briedis ir ļoti nepatīkama,gļēva persona manā skatījumā

7.augusts 2018 Atbildēt
Itamārs Toledano > babulis

Nu, latviešu valoda nav tāda valoda, kur daudzpunkte bez vajadzības pielietojama būtu. Citādi iznāk, analfabēts citiem analfabētismu MĀCA.

Un kāpēc rakstīt CIENĪJAMAIS, ja saturs, ne cieņu pauž?

Iedzimta liekulība?

8.augusts 2018 Atbildēt

Nezinot faktus, nevar spriest par Hačaturova teikto, taču par ātro kredītu reklāmu ir skaidri redzams fakts, ka tā ir taisnība. Arī pašreizējam menedžerim nav nekā sakarīga, ko atbildēt, un tas tiešām norāda uz to, ka Briedim ir vienalga, no kurienes un kāda nauda nāk, ka tikai nauda, un tas jau ir nožēlojami. FUI Briedim. Vairāk par viņa panākumiem neko negribu dzirdēt.

7.augusts 2018 Atbildēt

muļķības..BRIEDIS MAIRIS ir cīnītājs. pārējie skauģi ir tukši demagogi..............

7.augusts 2018 Atbildēt

Jā, laupījuma CĪNĪTĀJS un DEMAGOGS arīdzan. GUDRAM tur ko skaust gan nebūtu, muļķim varbūt.

8.augusts 2018 Atbildēt

A, kā gan citādi? Maira smadzenes banknotēm pildītas. No pelēkās vielas tur pat smakas nav.

8.augusts 2018 Atbildēt

Briedim tāda riebīga seja. Visi vaibsti sintētiski un neviena cilvēcīga.

8.augusts 2018 Atbildēt

ko var muldet visi slavenibas un sportisti reklamejas ko viniem piedava un tas ir tikai reklamas,,,Mairis ir godiks un riktigs malacis....katram ir galva uz pleciem nemt kreditus vai nenemt bet reklamai tur nau sakara,,,,mairis tik pakapjas un tik grauz skops un tads un tads puflo tas vis ir un turiet savas domas glupas un netaisnas galva

8.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas