Publiski pauž solījumu nošaut advokātu Aldi Gobzemu

tautaruna.lv 30.jūl 2018
 
F64
''Nacionālists'' Andris Pauls-Pāvuls sociālajos tīklos veicis publisku solījumu izrēķināties ar jaunpienācēju Latvijas politikā - advokātu Aldi Gobzemu.
''Ja Gobzems oktobrī, pēc vēlēšanām, izrādīsies viltvārdis un melis, es viņu nošaušu. To es apsolu!''

Kā noprotams, Pauls-Pāvuls šajā priekšvēlēšanu periodā ir ''KPV LV'' atbalstītājs, tādēļ sociālajā tīklā Twitter veicis visai skandalozu paziņojumu.

''Ja Aldis Gobzems oktobrī, pēc vēlēšanām, izrādīsies viltvārdis un melis, es viņu nošaušu. To es apsolu,'' tvīto ''nacionālists''.

Šis paziņojums izsaucis reakciju daudzu citu ''tvītotāju'' vidū, piemēram politehnologam Jurģim Liepniekam uzsverot, ka šo gadījumu nevajadzētu ignorēt Valsts policijai.

''Izklausās pēc krimināllikuma 132. panta, ja mēs ticam, ka Pauls-Pāvuls atbild par saviem vārdiem. Tad Valsts policijai darbs. Bet mēs jau protams neticam,'' tvīto Liepnieks.

''Jebkurā gadījumā VP nevajadzētu ignorēt gadījumus, kad kāds publiski apsola nošaut politiķi, ja tas viņaprāt kaut ko izdarīs ne tā,'' domā Liepnieks. ''Ja noskaidrojas, ka cilvēkam vajag psihiatra palīdzību, arī OK.''

Interesanti, ka tvītam, kurā viņu apsola nošaut, ''Like'' uzspiedis arī pats Gobzems.

Kā zināms, 13.Saeimas vēlēšanas notiks šī gada 6.oktobrī.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Par ko Liepnieks tā satraucies? Liepniekaprāt sanāk, ka izvazāt tautu aiz deguna un uz 4 gadiem iesēsties siltā vietā neko nedarot vai visu darot pretēji solītajam ir akceptējami un nesodāmi vai arī sodīšanu uzticēt smieklīgajai Latvijas tiesai?

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Nav jau nekāds JAUNPIENĀCĒJS. Šāda naida, demagoģijas un melu politiku Gobzemis visu mūžu piekopj, un nekāds ''vēlēšanas'' nevar mainīt to. Publikai patīk lēts balagāns, bet NEPATĪK, ka to IZVĒLE vēlēšanās par lētu balagānu PĀRTOP.

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Uzrādi kurš Tevi pilnvarojis saukties un runāt Tautas vārdā?Nav!!!Tad nepalaid garām iespēju paklusēt,vismaz anonīmi mēs visi varoņi,ja gribi izteikties par kādu personu tad Tev nav tiesības to darīt Tautas vārdā,Tev tas jādara atklāti.Tagad esi vienkārša tukša skaņa kas aizskar Tautas domu! Paldies!

15.augusts 2018 Atbildēt

Neba bez Gobzema ziņas un akcepta vēstījums tapis.Tā sakot, tvīts Gobzemis tvīta gobzemi tvītojis, jo tagad modē vairs nav rakstīt vai domāt, bet gan tvitot vai tvītot,

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Tautas balss Tu esi kaut kāda sūda kvalitātē taisīta plurga

31.jūlijs 2018 Atbildēt

SŪDAM sūda valoda. Andris Vilde pat taisīts nav, maķ vienkārši izdorsa.

1.augusts 2018 Atbildēt

Nu protams, Kaimiņa otrās atnākšanas sektas locekļi jau to vien gaida, kad policija paņems ciet kādu no viņu galvā traumētajiem biedriem. Bet vispār Gobzemam nekas nedraud, jo diez vai izrādīsies, ka tas, kurš sevi sauc par Gobzemu nav Gobzems, bet par citu- viņš taču teica, ka pierādījumi būs rīt...

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Tipiskie troļļi- Tautas balsis, Jāņi bērziņi, krūmiņi, bez bildēm...

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Tipisks bāleliņš. Blonds, šķīsts, glums un glups, un drātējas tikai pogas caurumā :Leonhards Raikins - žīds.

30.jūlijs 2018 Atbildēt

AR bildi (pogas caurumā).

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Trāpits - sacepās Tautas balss.

30.jūlijs 2018 Atbildēt

Trāpīts Sandrai Urīnskai, kas ar Raikinu (pogas caurumā) nevis sacepās bet gan sašmorējās.

31.jūlijs 2018 Atbildēt

Neviens nevar pateikt, kad sāksies ekonomiskā krīze. Neviens nezin vai KPV vispār būs koalīcijā un ko darīs Gobzems . vēl vairāk, kas tāds Pauls-Pavels. Var būt kā to var izmantot kāds cits citiem mērķiem.

31.jūlijs 2018 Atbildēt

Jūs visi, kas ir saistīti ar šo rakstu esat stulbi! Viņš teica,,JA'' un tas nav draudu izteikšana, bet pieņēmums! Ej nu pierādi,vai viņš ir viltvārdis un melis. Policijai vajadzētu vairāk nodarboties ar valsts apzadzējiem Nevis kautkādiem sūdiem! Atvainojiet par tādiem izteicieniem! Tās ir manas personīgās domas! Slikti brīžiem metas!

31.jūlijs 2018 Atbildēt

Andris Pauls-Pāvuls ir slims cilveks jo kautko tadu plano.

2.augusts 2018 Atbildēt

Slimi ir ļautiņi bez humora izjūtas.

2.augusts 2018 Atbildēt

Es uzsskatu, ka par melošanu un maldināšanu ir jāsaņem sods.

2.augusts 2018 Atbildēt

"Ja Aldis Gobzems oktobrī, pēc vēlēšanām, izrādīsies viltvārdis un melis, es viņu nošaušu." - tie takš ne 1-kārši draudi, bet draudi ar nosacījumu! juridisko pusi nezinu, speciālists tikai par to, kas man aktuāli - par izlikšanu no dzīvokļa un par laulības šķiršanām!

2.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:39

Jaunākās diskusijas