Atklājies pikants fakts par Kristīnes Šomases intīmo dzīvi

tautaruna.lv 16.jūl
 
F64
Ekscentriskās māsas Šomases dalījušās pārdomās par vīriešu izskatu, pie viena atklājot pikantas detaļas par savu privāto dzīvi.
''Es gan neesmu bučojusies ar vīrieti, kuram ir bārda.''

Dziedātājas Liene un Kristīne Šomases viesojušās kanāla TV3 raidījumā ''Slavenību padomu aģentūra'', daloties pārdomās par vīriešiem, kuru sejas rotā apmatojums.

Tā ietvaros Kristīne atklāja pikantu detaļu par savu privāto dzīvi: ''Es gan neesmu bučojusies ar vīrieti, kuram ir tāda bārda.''

Par spīti tam, meitenei bārdas šķietot ''ļoti simpātiskas'' un viņa uzskata, ka tās ir kā vīriešu ekvalents sieviešu auskariem.

Vecākā māsa Liene gan ir skarbāka: ''Manam draugam noteikti nebūtu gara bārda.''

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kas kadam jazin par jaunas sievietes intimo dzivi! Parak daudz zurnalistu pasaulee, kas rakajas cilveku dzives un taa pelna naudinas...Parakajaties tik savas gultas :)

16.jūlijs Atbildēt

Meiten, es pat zinu, ar ko esi bucojusies. Forsakais cilveks. Mes nelikam apskatei foto. Un ja tu to darisi, dabusi tiesu izpildrakstus. Jo ta bija slegta ballite. Tev ielugumu piedaaja ne jau tadel, lai tagad zimetos. Saproties privataja ballite , ka Lasvegasa. iss kas vina ir bijis ir palicis lasvegasa. liekas meiteni grib, lai viniem sak degunus lauzt. Tev kads seksuali pieskaas??? Protams, pasakumu apkalpoja 132 kameras. Jautajums vai cilveks, ja tevi noskupstija uz vaiga, nesadomas celt civilprasibu par privatuma parkapshanu!!! Tev tachu tikai uz aiga nobuchoja, bet kadam tas rdija finansialos zaudejumus, pec muldeshanas presei..

16.jūlijs Atbildēt

Masele, atceries uz visiem laikiem, pasaka tikai pirmi reizi. Nu Patika tev bermudu divstura prezentacija, tad sedi un klusinam masturbe sava gulamistaba...

16.jūlijs Atbildēt

Ak ja , lasitakai zinai veseli 50 lsijumi. mazak lasa tikai prostitutes eidemanes murgus. Un pat aizver vinus ciet, lai komunistiskajai padauzai vispar butu iespeja, kaut ko rakstit..

16.jūlijs Atbildēt

Nu nenormāli pikants fakts, bij vērts izlasīt :D

16.jūlijs Atbildēt

De facto - Šomases ir tupas bābas ! Ne prātā gudras, ne miesās iekārojamas...

16.jūlijs Atbildēt

Tad nu gan pikanti..Labāk būtu pastāstījusi,cik reizes dienā masturbē,tad būtu pikanti!

16.jūlijs Atbildēt

Šomase tad jau laikam neskūtu vafeli arī nezelē?

16.jūlijs Atbildēt

Nu tik pikants fakts, nu tik pikants.., ka es nosarku lasot.

17.jūlijs Atbildēt

Vai! Ekvalents!

17.jūlijs Atbildēt

Visu nelasiju, bet sapratu ka liene masturbē uz bārdas

17.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:26

Jaunākās diskusijas