Jānis Paukštello: Esmu invalīds ar klibu kāju

tautaruna.lv 29.jūn 2018
 
F64
Dziedošais aktieris Jānis Paukštello Dailes teātrī pavadīja 45 gadus, taču jau pāris gadus dzīvo bez teātra savā dzīvē. To Paukštello atklāja "Kas Jauns" žurnālistei Martai Martinsonei.
Un vēl... Es esmu invalīds ar klibu kāju. Nu ko tad es kā vīrietis sēdēšu teātrī un pelnīšu 500 vai 600 eiro mēnesī?

Kā atklājis aktieris, dzīve pēc Dailes teātra viņam nav apstājusies ne privātajā, ne radošajā jomā - sava talanta cienītājus viņš aizvien priecē, esot uz skatuves gan kopā ar Jauno Muzikālo teātri izrādē "Laimes formula", gan koncertiestudējumā "Tobāgo!" un Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncertos.

Aktieris atklāj, ka aizvien nākas saņemt jautājumus, kā ir pēc vairāku gadu desmitiem, kas nostrādāti Dailes teātrī, dzīvot tagad.

"Jā, nu jau pusotru gadu esmu prom no teātra. Es tomēr biju piekusis no šī darba. Pat neredzēju mērķi tam visam, kāpēc strādāt. Un vēl... Es esmu invalīds ar klibu kāju. Nu ko tad es kā vīrietis sēdēšu teātrī un pelnīšu 500 vai 600 eiro mēnesī?" saka Paukštello, piebilstot, ka veselība vairs nav tāda kā agrāk.

Komentē 1

 
Anonīms
 

jā 500-600 eiro vai tad tā priekš māksliniekiem ir nauda? Vai cien. mākslinieks ir aizdomājies cik priecīgi būtu invalīdi un pensionāri ja saņemtu tādu naudu?Šādas runas liek aizdomāties- vai mākslinieka nopelni tiešām ir tik lieli, lai varētu šādi izteikties?

2.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:24

Jaunākās diskusijas