Pēteris Sproģis: Varat arī turpmāk mani saukt par nodevēju

tautaruna.lv 25.jūn
 
f64
Bijušais baptistu bīskaps Pēteris Sproģis vietnē “Facebook” dalījies ar atklātu vēstuli par sajūtām, kas viņu piemeklējušas pēdējā laikā, kopš partija “Saskaņa” viņu nominēja kā savu valsts prezidenta amata kandidātu.

“Manā dzīvē bijušas smagas un ļoti smagas dienas, bet ar tik skarbu nosodījumu, ar visbriesmīgāko motīvu un plānu piedēvēšanu manai personai šodien mani sit tā, kā vēl nekad. Esmu kļuvis par nodevēju,” raksta bijušais bīskaps.

“Bet, tikko šī ziņa kļuva publiska, mana līdzšinējās dzīves pasaule gandrīz vai sabruka. Vienā mirklī es daudziem kļuvu par nodevēju, un tikai slinkais nav iemetis man ar akmeni. Arī es pats sāku “nomētāt sevi ar akmeņiem”. Pēdējās nedēļas ir bijušas pārdzīvojumu pilnas arī manai mīļotajai sievai Martai, kura, dzirdot apkārtējo cilvēku viedokļus un bieži vien nosodījumu, baidās par to, ka cilvēki mani nekad vairs nesapratīs, jo es “grasos pārdot Latviju”,” atminas Sproģis.

Sproģis gan noliedz, ka būtu pieņēmis vērtības, ko nereti piemēro “Saskaņai” - latviešu valodas un okupācijas fakta noliegšanu.

Sproģis gan norāda, ka, lai gan bijušas šaubas, viņš nepametīs politisko arēnu: “Es piedalīšos. Varat arī turpmāk uzskatīt mani par nodevēju.”

Jau vēstīts, ka partija “Saskaņa” kā savu prezidenta amata kandidātu nominējusi bijušo baptistu bīskapu Pēteri Sproģi. Viņš arī piedalīsies šogad gaidāmajās parlamenta vēlēšanās.

Komentē 4

 
Anonīms
 

pret TRAMPU IZTURĀS VĒL NETAISNQAK UN AGRESĪVĀK ---

BŪS ARĪ LABI LATVIEŠI KAS DEBILIEM NACIONALISTIEM PURNUS SĀKS DAUZĪT-- LAI TI UZDRĪKSTAS LABAM LATVIETIM KĀDS DEBILS NACIONĀLISTS UZVEMT==ASINIS LĪS

OKUPĀCIJA NAV FAKTS -- tas ir kautkāds falšs jēdziens (( понятие )) ar kuru debils nacionalistu urla megina citiem kā lohiem predjavas mest== НЕКАНАЕТ ПРЕДЯВА

LABA Latvieša ieastāsanās par savu bērnu brīvību lasīt mācībgrāmatas un pašam baudīt pasaules kultūru caur krievu valodu nav latviešu valodas NOLIEGUMS --

DEBILA NACIONALISATA PURNU IZDAUZĪŠI bez brīdinājuma TAS UZDRĪKSTĒSIES LABU LATVIETI KAUNINĀT PAR KLIRILICAS LIETOŠANU --- ASINIS LĪS --DEBILI NACIONĀLISTI iR TAUTAS IENAIDNIEKI ---

25.jūnijs Atbildēt

Tu idiot pats saprati ko sarakstīji?Kaut gan spriežot pēc komentāra galva Tev tādēļ lai rumpī ūdens nesatek!Sitējs.

26.jūnijs Atbildēt

Jau komentēju:balsojot par Baptistu Pēteri mēs,Pastalnieki, būsim principā balsojuši par

INTERfRONTES ""SASKANA"" sarakstu, ko viņiem tik vajag!Domājiet ātri.

25.jūnijs Atbildēt

Nevajag aizmirst ka nodevēju neciena neviena no pusēm!Latviešiem mēsls,krieviem ğermo!

26.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:57

Jaunākās diskusijas