Kāpēc Megana Mārkla nēsā izmēru lielākas kurpes?

tautaruna.lv 24.jūn
 
Scanpix
Nav šaubu, ka jaunā Saseksas hercogiene, prinča Harija sieva Megana Mārkla, ģērbjas apburoši, taču ir viens sīkums, ko iespējams pamanījušie tikai vērīgākie – jaunā aristokrāte nēsā lielākus apavus nekā nepieciešams, vēsta laikraksts “The Sun”.
Manīgākie karaliskās ģimenes fani ievērojuši, ka fotogrāfijās starp Meganas papēdi un kurpi ir vismaz puscentimetra starpa. Aristokrāti jau nu noteikti varētu atļauties pareizā izmēra apavus?

Modes eksperte Herieta Deivija stāsta: “Slavenības bieži vien valkā izmēru lielākus apavus, un tas ir tādēļ, lai izvairītos no tulznām.”

“Nav nekā šausmīgāka par neērtām kurpēm, katram tā ir gadījies, un, kad tādas slavenības kā Megana valkā augstpapēžu kurpes ilgu laiku, kājas bieži vien pietūkst,” skaidro Deivija. “Tas savukārt var novest pie tulznām un deformētiem īkšķiem. Baumo, ka augstpapēdeņu mīļotāja Viktorija Bekhema no tādiem cieš.”

Bet kā pastaigāt izmēru lielākos apavos?

“Viens no trikiem ir piebāzt purngalu ar audumu vai kokvilnu,” atklāj Herieta Deivija.

Acīgie karaliskās ģimenes fani pamanījuši, ka arī uz saderināšanās paziņošanu Mārkla bija uzvilkusi lielākus apavus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Par aristokrātu nekļūst ieprecoties aristokrātu ģimenē. Megana Mārkla nekad nebūs aristokrāte, lai kā to negribētu nosaukt preses pārstāvji vai amerikāņi. Viņas melnīgsnējie bērni, ja tādi būs, gan piedzims kā aristokrāti. Un tas attiecas uz visiem. Tāds Tramps, vai mūsu pašu Lemberga kungs nekad nebūs aristokrāti, lai cik ar bagāti viņi nebūtu. Pats sevi jau var nosaukt dies kā, bet tas nemaina izcelsmi. Mārkla- kā bijusi ASV aktrisīte, tā tāda arī paliks, lai ko viņa nenēsātu , lai kādu titulu viņai nepiešķirtu. Bet prinča Čārlza sieva ir gan aristokrāte, laikam, taču, kad Čārlzs kļūs kādreiz par karali, diez vai Kammila kļūs par karalieni. Ja vien kaut kur nelems savādāk. "Kaut kur"es domāju tos, kas apstiprina budžetu Anglijas karaļnama uzturēšanai no valsts kases, tur, kur princim "piespēlēja"šo apburošo melnīgsnējo, teiksim tā, Mārklu, kas kaut kur attālināti atgādina prinča simpātiju.

24.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:49

Jaunākās diskusijas