Ārzemju portāls ironizē par Porziņģa atgūšanos no traumas

tautaruna.lv 19.jūn
 
AP/ SCANPIX
Lai gan latviešu superzvaigzne Kristaps Porziņģis jau kādu laiku basketbola laukumā nav manīts, tas neliedz pasaules medijiem runāt par viņu. Tiesa, šoreiz mediji naski vēsta par to, kur un ar ko Kristaps atpūties pagājušajā nedēļas nogalē.
Jau ilgāku laiku sportists sociālajos tīklos informē, kā tad notiek viņa atveseļošanās pēc veiktās ceļgala krustenisko saišu operācijas. Kamēr Kristaps atrāda, kā trenējas, tikmēr tenku portāls "TMZ" pamanījies iemūžināt, kāda tad ir viņa atpūta ārpus sporta zāles.

Piemēram, aizvadītajā nedēļas nogalē uzņemti fotoattēli, kuros redzams, kā NBA zvaigzne atpūšas uz jahtas Ibizā. Viņam līdzās ir arī kāda izskatīga gaišmate.

Nav gan zināms, kas ir šī daiļā dāma, tomēr tenku portāls "TMZ" nekautrējas norādīt, ka, iespējams, tas superzvaigznei palīdzēs ātrāk atlabt no traumas.

Jau vēstīts, ka februāra sākumā Kristaps NBA spēles laikā pārrāva ceļgala krusteniskās saites. Neilgi pēc tam sportistam veikta operācija, un turpinās vairākus mēnešus ilgais rehabilitācijas process.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Knicks Star Kristaps Porzingis Nursing Injured ACL with Hot Bikini Babe

20.jūnijs Atbildēt

Porzirģim vajadzēja babi džudīti. Tad nu pārrāva krusteniskās saites.

20.jūnijs Atbildēt

Prieks parPORZIŅĢI.

20.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:52

Jaunākās diskusijas