Reperis veltījis skarbu dziesmu Šnuram, saucot viņu par m*uku

tautaruna.lv 19.jūn
 
TASS / Scanpix
Krievu reperis ''Slava KPSS'' veltījis neglaimojošu dziesmu grupas ''Leningrad'' līderim Sergejam Šnurovam, jeb Šnuram.
Reperis arī paredzējis drīzu Šnurova nāvi.

Dziesma nosaukta Šnura nule kā šķirtās sievas Matildas vārdā, un tajā Slava ņirgājas par minētajām privātās dzīves nebūšanām.

Lai ar šiem uzbraucieniem nebūtu gana, reperis arī paredzējis drīzu Šnurova nāvi.

Reperis apgalvo, ka attiecības izjukušas Šnura sānsoļu dēļ un smējis, ka ''Leningrad'' līderis ''nedēļu vaimanājis, līdz sapratis, ko zaudējis''.

''Slava KPSS'' arī paredzējis, ka Šnurs ''pakārsies šnorē savā lielajā savrupmājā'', jo zaudējis pašu galveno un tā arī palicis par ''egocentrisku mudaku''.

''Saproti, Serjoža, tu esi ma*ka,'' dungo reperis.

Kā zināms, Šnurovs sociālajos tīklos maija beigās atklāja, ka izjukušas viņa attiecības. Tiesa, pretēji repera apgalvojumiem, Nila Ušakova labs paziņa noliedzis, ka krāpis Matildi.

Komentē 2

 
Anonīms
 

MAUKA ir vārds, kas Bībelē daudzskaitlīgi minēts, jo lielākā daļa cilvēces ir maucīga. Ja Reperri vai Šņurovu sauc par MUKIEM, tas nenozīmē, ka viņu maucība ir mazāka. Ir liels GRĒKS liekuļot, un lietas un parādības īstajos vārdos nesaucot, un neviena mauka tāpēc nepaliek tikla un šķīsta, ja viņu par muku sauc. Nevajag kaunēties no VĀRDA, bet nevajag MAUKOT!

20.jūnijs Atbildēt

patreiz maukas ir deputāti,jo viņam patīk,kad tās drāž gegemoni!tikai trampsukai nav locekļa,viņam ir biespiens.kurš nav ēdams!gegemoni,jūs esant panaroja!trampam mauka loceklī ielika parazītu!tagat maucisks parazīts,pat vējonis elpo tikai sievas pežas smaržu!

20.jūnijs Atbildēt

Forumā

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:03

Jaunākās diskusijas