Princis Čārlzs Meganai devis pavisam neierastu iesauku

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 23.jūn
 
AFP/Scanpix
Britu karaliskā ģimenei patīk savus karaliskos titulus nomainīt ar uzjautrinošām iesaukām. Tagad pie neparastas iesaukas tikusi arī prinča Harija sieva Megana, Saseksas hercogiene, vēsta "Mirror".

Izrādās pat karaliene Elizabete II ģimenes lokā tikusi saukta par Cīsiņu vai Geriju. Vien ģimene zina, kas stāv aiz šīm iesaukām.

Avots atklāj, ka arī bijusi amerikāņu aktrise Megana Mārkla, kas kļuvusi par Saseksas hercogieni, tikusi pie savas iesaukas, kuru devis vīratēvs princis Čārlzs.

Lai arī dotais "mīļvārdiņš" ir neparasts, tas slēpj dziļāku jēgu. Avoti vēsta, ka Čārlzs jaunākā dēla sievu sauc par Meganu "Volframu" (angļu val. "Tungsten"), jo tāpat kā šis cietais metāls, Megana esot "sīksta un nelokāma". Prinča Harija tēvs novērtē Meganas spēku un stingro mugurkaulu, kas arī palīdzot princim Harijam.

Komentē 4

 
Anonīms
 

mazā draiskulīgā petenīte?

24.jūnijs Atbildēt

Devis Megenai iesauku MĒĢENE.

24.jūnijs Atbildēt

Gan jau tajā Tungsten ink – Volframa tintnīcā, būs arī kāds cits, savu spalvaskātu angl. (pen) pamērcējis un pirmais iešļācis tur savu pavisam nekaralisko tinti. Ir tomēr tāda lieta, ka pirmais un kaut pat nerada bērnu, ir visu nākamo bērnu tēvs. Tā sēkla, kura ir pirmā, izmaina olšūnu sastāvu un paliek viņās visu mūžu. Ja bērni dzimst no cita un var pat izskatīties ārēji pēc tagadējā tēva, tā tomēr ir ilūzija. Daļa gēnu tiek no tā nākamā tēviņa, bet dozīte ir samaitāta uz visiem laikiem. Dzīvnieku audzēttāji šo lietu ir sen noskaidrojuši un tā ir pārbaudīta arī praksē. Tādēļ pat sugas sugas kucītes, vairs netiek lietotas pārošanai, ja viņa ir sagrēkojusies ar kādu sētas kranci. Kucēni pat vēlāk, var piedzīmmt īsti bastardi, bet ne sugas suņi. Tas nozīmē, ka tā prinča bērni, nekad nekļūs par karaļiem, jo arī tajā mājā, tā lieta ir zināma.. Tas pat ir ierakstīts viņu talmudos un tā lieta tiek arī stingri ievērota viņu karaļnamā...

24.jūnijs Atbildēt

Var jau, bet tādā plāksnē varat savā mājas virtuvē spriest. bet, ja kas- viņa ir šķirtene un par to nav ko runāt. Vot, viņas bērni gan nākotnē būs ar ļoooti tumšu ādas krāsu!

24.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:07

Jaunākās diskusijas