Dzimumu mainījušais Kardašjanas patēvs: Es esmu Krievijas fane!

tautaruna.lv, Lāsma Gaile 14.jūn
 
Scanpix
Amerikas sabiedrības dāma Keitlina Dženere paziņojusi, ka šajā FIFA Pasaules kausā futbolā jutīs līdzi Krievijas komandai. Tiesa, šai izvēlei pamatā ir sirsnīgs mērķis.

Dženere “Instagram” publicētajā video mierina, ka nav sajukusi prātā. Lai arī cik dīvaini ir atbalstīt Krieviju, valsti, pret kuras sportistiem viņa pati savulaik sacentusies sporta spēlēs, tam pamatā ir vēlme palīdzēt kopienai, kurai pati pieder, proti, LGBT jeb lesbietēm, gejiem, biseksuāliem un transpersonām.

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

Bukmeikeru organizācija "Paddy Power" par katriem Krievijas komandas gūtajiem vārtiem ziedos 10 000 mārciņu netradicionālo orientāciju kopienas atbalstam.

Beigās Dženere nosmej, ka, vai tas tik nav jocīgi, ka viena no valstīm, kas ir naidīgākā pret cilvēkiem ar neierastu seksuālo orientāciju, tagad netieši strādās tās labā.

68 gadus vecā Dženere 2015.gadā veica dzimuma maiņas operāciju. Pirms tam viņa bija zināma kā Brūss Dženers. Savulaik Dženere bija zināma kā populārs sportists un sabiedrības cilvēks. Viņa bija predējusies ar Krisu Kardašjanu, Kimas Kardašjanas māti, un viņu laulībā piedzima sabiedrības dāmas un “Instagram” zvaizgnes Kendala un Kailija Dženeres.

Jāpiebilst, ka FIFA Pasaules kauss futbolā norisināsies Krievijā no 14.jūnija līdz 15.jūlijam.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Bruss Dzeners bija udens daillecejs. Pat amerikanu prese apshauba, ka vinsh ir veicis dzimuma mainas operaciju. Vismaz neviena Amerikas klinika vinsh vinu nav veicis. Bet Amerika ir jamak showu taisit... Nav obligati but pedinam vai transpersonai, bet jamak publiku turet neziniba. Ta nav Shomases jaunkudze, kurai ezitis pasmaidija un viss jau interneta un zinas. Bruss Dzeners nav ne zilais, ne transpersona. Jus pabrinisieties cik atri es novecoshu ja man makiazhu uzliks. Jus mani pat nepazisiet, jo ja vajadzes tad visi tetovejumi pazudis 15 sekunzhu laika. Vai gluzhi preteji paradisies vini... Nu vienkarshi nakas uzvilk kostinu adas krasa un nedaudz grimmetajam japastrada. Un man nav neviena tetovejuma :))) Nu ir man nacies stradat ar dziedatajam, ja Jus zinatu, kadi vini ir krokodili bez makijazha. Jus vinam pat virsu nepaskatitos...

14.jūnijs Atbildēt

Redziet!

Ja arī Briss Dzonners būtu zilais vai melnais, vai transvestīts vai pederasts, vai naturālis vai citādāks, KAM KĀDS NO TĀ LABUMS? Ne viņa dzīvi kādam dzīvot, ne viņa vietā kādam būt!

Bildē redzamā sieviete, patiesi, ar tādiem vīrišķiem vaibstiem, un kas par brīnumu, ja kādreiz vīrietis bijis? Kam der vīrietis, kas negrib nevienai iespraust, bet grib lai iesprauž VIŅAM?

15.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas