Reiniks pēkšņi uzzina patiesību par reiz iegādātu lietu

tautaruna.lv 14.jūn
 
Ilze Zvēra/ F64 Photo Agency
Pašmāju mūziķis Lauris Reiniks allaž bijis aktīvs sociālo tīklu lietotājs. Arī šoreiz mūziķis tur pastāstījis par kādu pavisam neparastu atgadījumu.

Pirms astoņiem gadiem milzu popularitāti vietnē youtube.com iemantoja Laura Reinika klips dziesmai "Es skrienu." Šo gadu laikā tas skatīts vairāk nekā 3 miljonus reižu.

"Riteni nopirku "Latgalītē" par 25 latiem."

Kā izrādās, tad tikai tagad mūziķis uzzinājis, ka klipā izmantotais velosipēds bijis zagts. Sociālajā tīklā instagram L.Reiniks raksta: "Šovakar vienā filmēšanā Andris Keišs man pastāstīja, ka viņa kaimiņiem reiz nozaga riteni un tad viņš to ieraudzīja manā videoklipā "Es skrienu." Un es to riteni toreiz nopirku "Latgalītē" par 25 latiem..."

Kā zināms, tad mūziķa dziesma "Es skrienu" šo gadu laikā iemantojusi popularitāti ne vien Latvijā, bet arī mūsu kaimiņvalstī Lietuvā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Reinikam shodien tada valodas nesatureshana. Riteni vinsh ieraudzijis nozagtu... Ko tad man teikt ja senchu majas ir marmora galds ar visiem kresliem... Viss no Rundales pils. Pie galdina, kursh man virtuve varbut pats Birons ir sedejis... Nu izstaipija Rundales pili juku laikos... vai tad kads shos staipishanas darbus skatijas.. Un es pat nezinatu, kads vertigs galdinsh man lauku maja, ja nebutu ielicis pardoshanas sludinajumu... Bet, kad man piedavaja 50000 eiro muzejs, man pieleca, ka maksa visus 100.000... Nu lai paliek nakamajam paaudzem.. Gan jau kads sudus savaris un pec tam pardos jau par lielaku cenu... Ta galdinsh virtuve stav... Bet es jau biju noskatijis smuku finiera galdinu ar kresliem...

14.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:57

Jaunākās diskusijas