Latviešu instagram zvaigzne nāk klajā ar paziņojumu par savu seksuālo orientāciju

tautaruna.lv 13.jūn
 
Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency
Vien dažas dienas pirms Latvijā notiekošā Baltijas praida,sociālajā tīklā instagram ierakstu par savu seksuālo orientāciju publicējusi viena no Latvijas instagram zvaigznēm Agnija Grigule.
"Kopš bērnības man patīk abi dzimumi."

"Kopš bērnības man patīk abi dzimumi, un reiz kāds mans draugs izplatīja baumas, ka mans pirmais skūpsts bija ar meiteni, nevis puisi, un ka esmu lesbiete, un tas ir "smieklīgi un nepieņemami". Toreiz gan tas bija joka pēc," sociālajā tīklā instagram pirms aptuveni nedēļas rakstīja Agnija.

Pēc tam meitene ieslīgusi dziļā depresijā, viņai bijušas pašnāvnieciskas domas. Ieraksta nobeigumā viņa norāda, ka cer, ka Latvijā situācija ar geju, lesbiešu, biseksuāļu un transpersonu pieņemšanu uzlabosies.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā sestdienā Rīgā norisinājās Baltijas praids, kurā piedalījās aptuveni 8000 cilvēku. Neilgi pēc tam par savu seksuālo orientāciju sociālajā tīklā instagram paziņoja arī multimākslinieks Kašers.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nu kam Tu Agnija, esi interesanta ar saviem muļķīgajiem paziņojumiem? Zvaigzne atradusies!

13.jūnijs Atbildēt

Jā,ko nu plātās kā viens, otrs pirms vēlēšanām ... zvaigzne ... saucamā. ..

14.jūnijs Atbildēt

Situācija OBLIGĀTI uzlabosies-tad kad tos pidarus sāks nomētāt puvušām olām un katram izpildīs 100 pletņu sitienus publiski!

13.jūnijs Atbildēt

Kārtējā nedajātā šmara vārdā Agnija Grigule..

13.jūnijs Atbildēt

Mums ir daudz zvaigžņu, Burka, Kombuļu Inese, vajag cienīt. Par košeru visiem tāpat bija zināms, nu un? Izdomā akcijas, skapis, mee too,,, ka tikai likt par sevi runāt.

14.jūnijs Atbildēt

Beshenij Karasj,Tevi sranijo debilo homofobu saks nometat ar puvusam olam un un izpildis 100 sitienu sitienus publiski,ka vispar tadu idiotu tava mate vareja piezemdet.

16.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:35

Jaunākās diskusijas