Atklāj iemeslu, kura dēļ Mucenieces un Prilučnija laulība gandrīz izjuka

tautaruna.lv 12.jūn
 
Twitter
Lai arī aktieru Agates Mucenieces un Pāvela Prilučnija attiecībās atkal viss ir kārtībā, līdz šim nav bijis skaidrs, kas tad bija ''pauzes'' iemesls.
Bieži vien abu konflikta cēlonis ir latvietes izteiktā greizsirdība.

Krievijas mediji informē, ka par ticamāko iemeslu notikušjam pastāstījuši slavenajam pārim tuvu stāvoši ļaudis.

Proti, Prilučnijs pāris dienas pirms ''pauzes'' vienatnē apmeklējis sava drauga, režisora Marka Gorobca kāzas. Tur gan nekas neesot liecinājis, ka paša laulībā valda problēmas, jo aktieris uzvedies kā parasti un arī veicis tostu.

Bieži vien abu konflikta cēlonis ir latvietes izteiktā greizsirdība, bet Prilučnijs arī Muceniecei nereti sniedz pamatu bažīties, vai tiešām neveic sānsoļus.

Tiek arī atgādināts, ka aktieri paši intervijas laikā savulaik atklājuši, ka strīdu karstumā mēdz rīkoties impulsīvi.

Pati Muceniece attiecības ar Prilučniju tagad pielīdzinājuši ''krabīšiem, kuri viens otru atraduši uz visiem laikiem''.

Kā jau ziņots, plašu rezonansi izraisīja baumas par Prilučnija potenciālo sānsoli, kam sekoja Mucenieces paziņojums, ka laulībā ir ''pauze'', ko apstiprināja arī vīrs. Visbeidzot, abi tomēr salīga mieru.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ja neprotat tulkot no krievu valodas- nemocieties- iztiksim un paši atradīsim orģinālvalodā. Bet teikt, ka"veicis tostu"! Tas nu ir par daudz pat valodas nespeciālistam! Tāpat izteicieni"sniedz pamatu bažīties", "neveic sānsoļus" "potenciālais sānsolis"- nu, vienā īsā rakstiņā tas ir tā kā par daudz! Latviešiem ir vārds "darīt un atvasinājumi-izdarīt, nodarīt, nedarīt, u.t.t. ņemiet vērā- tulkotāji"potenciālie"!

12.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:52

Jaunākās diskusijas