Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs: Neesmu par gejiem, esmu pret idiotiem

Līga Nestere 11.jūn
 
F64
Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kuru plašāka publika iepazina šovā ”Dejo ar zvaigzni”, gana bieži sociālajos tīklos pauž savu redzējumu par dažādām tēmām. Arī par sestdien Rigā notikušo praidu viņam bija ko teikt.

"Sestdien braucu caur pilsētu un šokējos. Kaut kādi nožogojumi, visur policija. Izrādās - Praids. Tas ir kaut kāds barbarisms! Mēs ko, dzīvojam viduslaikos? [...]
Kāpēc policija gaida provokācijas? Tagad 300 policisti sargās cilvēkus dēļ tā, ka viņi atšķiras no vairākuma. Murgs!


Kāpēc viņi kādus tā kaitina? Nu geji, nu un? . Mani taču tas neskar, kāpēc man jābūt agresīvām pret viņiem?


Kāpēc nav tādas agresijas pret maratonistiem, dievticīgiem vai tos kuri piedalās "Tvida braucienā"? Gandrīz katru nedēļas nogali ir kāds massu pasākums, bet tieši šis, ir tik "bīstams"?


Pasakiet, kāpēc sabiedrība ir tik necietīga tieši pret seksuālām minoritātēm???

PS. Vissvairak mani besī tie idioti, kuri pielīdzina gejus - zoofiliem vai pedofiliem vai tie, kuri praidu sauc par "propagandu" un saka, ka dēļ minoritātēm "cilvēce var izmirt". Es neesmu par gejiem. Esmu PRET idiotiem," raksta Aleksandrs Sokolovs.

Kā ziņots, sestdien Rīgas centrā notika "Baltijas praida 2018" kulminācijas pasākums - gājiens no Vērmanes dārza, lai aktualizētu lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu (LGBTI) kopienas cilvēktiesību jautājumus Latvijā, Baltijā, kā arī visā Eiropas Savienībā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Kremļa iespaids...

11.jūnijs Atbildēt

gluži otrādi

11.jūnijs Atbildēt

Kremļa un Kadirova iespaida vadīti ir NA politikāņi, viņu uzskati sakrīt gan Vovas gan ar Ramzana uzstāījumiem. Tieši viņi pilda Kremļa pavēles

11.jūnijs Atbildēt

Nu varbut tadel, ka atskiriba no Sokolova es neesmu zilais. Ko vins pats intervija ir teicis. Mani tevs zili melnu noslanitu, ja es pazinotu, ka gimene ir pederasts. Es dzivoju Portugale, pazino seit, ka esi zilais vai vinus atbalsti. Es pec tam paskatisos, kas ar tevi notiks. Latvija ne tuvu nav neiecietigaka valsts pret zilajiem.

11.jūnijs Atbildēt

Dzīvo vien tālā savā Portugālē un apsoli tētim vismaz 10 mazbērnus. Varbūt šis tevi zilu vai melnu nenoslānīs

11.jūnijs Atbildēt

Klau, ja tiešām esi gejs, tad neuztraucies. Tev nav jāuztraucās par ko tevi domā ne tavs tētis, ne Portugāle. Lido kā putns. Ja ciet no vardarbības mājās, tad zvani uzticības talrunim: 116111. Aiziet! Es tevī ticu!

12.jūnijs Atbildēt

Es neatbalstu praida gājienus, izrādīšanos,bet nenosodu sexuālās minoritātes. Ja mēs būtu tik gudri un nepievērstu viņiem tādu uzmanību, tad mēs viņus nemanītu. Ja viņi netraucē manu un citu dzīvi, tad ,lai viņi ir tādi kādi ir. Mums patīk ņemties par tādām lietām, būtu labāk cīnījušies pret tiem, kuri mūsu dzīvi ir padarījuši nepanesamu!

11.jūnijs Atbildēt

Viņus jau tieši tas arī uztrauc, ka tu viņus nepamani. Vini grib tikt pamanīti un tādēļ rīko svaus gajienus.

12.jūnijs Atbildēt

Cilvēkam vienkārši ir smadzenes, ne visiem tās dotas

11.jūnijs Atbildēt

Ja kads ir Idiots ,tad Tas Esi Puika Tu Pats-savulaik baroji Cilvekus ar Lubrikantu un laikam savaas aciis likies interesants,bet Tas bija pretigi un nozhelojami ,ritigs Pederasta gajiens :( !

11.jūnijs Atbildēt

Manuprāt, jautājumam par seksuālām minoritātēm jāpieiet ar nosvērtu un godīgu attieksmi. Ja mēs pieņemam, ka homoseksualitāte pēc būtības ir slimība (ne psihiska slimība, bet - varbūt dvēseles slimība), tad taču pret homoseksuāļiem ir jāizturas iecietīgi - kā pret jebkuras invalīdu grupas kopāsanākšanu.Neviens taču neniknotos, ja, piemēram, invalīdu biedrība Apeirons rīkotu kaut kāda veida kopāsanākšanu Rīgā, lai pievērstu uzmanību tam, cik pilsēta ir nepiemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem (kas netic, lai pamēģina ar riteņkrēslu aizbraukt ar vilcienu uz Siguldu, piemēram). Nu un sestdien gājienu rīkoja seksuālo invalīdu biedrība. Kam viņi gribēja pievērst uzmanību, nezinu.

12.jūnijs Atbildēt

Ebreja Sokolova viedoklis nevienu neinteresē. Diemžēl Tukšs cilvēciņs.

12.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas