Žurnālistei romāns ar Hosamu Abu Meri maksā tiesības intervēt politiķus

tautaruna.lv 5.jūn
 
F64
Pagājušajā nedēļā plašu publicitāti guva ''Rīta Panorāma'' tiešraidē notikušais konflikts ar Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu žurnālistei Lindai Krūmiņai beidzies ar nopietnām pārmaiņām, informē žurnāla ''Privātā Dzīve'' žurnāliste Zane Piļka-Karaļeviča.
Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama.

Atgādināsim, ka viss sākās 30.maija rītā, kad LTV raidījumā ''Rīta Panorāma'' viesojās Kaimiņš. Sarunas gaitā starp deputātu un žurnālisti Krūmiņu izcēlās pasīvi apgresīva vārdu apmaiņa, par kuras ''pērli'' kļuva sekojošais citāts: "Mana nostāja ir tāda, ka Jūs, Linda, nedrīkstētu man jautāt nevienu jautājumu par "Vienotības" priekšlikumiem. Jūs šorīt pamodāties ar "Vienotības" frakcijas vadītāju. Jūs dzīvojat ar viņu kopā. Jūs neesat objektīva."

Krumiņu viņa teiktais sadusmoja, kā rezultātā žurnāliste paziņoja: ''Jūs mani nemācīsiet dzīvot!''

LTV vadība gan to nolēmusi darīt, jo televīzijas kanāla vadītājs Ivars Belte atklājis, ka konflikta rezultātā tikusi panākta vienošanās, ka Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama.

Tikmēr LTV mārketinga nodaļas vadītāja Krista Luīze Priedīte gan neapgalvo, ka Krūmiņu ekrānos neredzēsim vispār, jo neesot šaubu, ka žurnāliste esot ''profesionāle, kura spēj nodalīt darbu no privātās dzīves''.

''Lai novērstu iespējamos interešu konfliktus, Linda neintervēs politiķus un neveidos saturu, kas saistīts ar politiku,'' sacīja Priedīte.

Nedēļu pēc notikušā, Kaimiņš pauž, ka vien pateicis to, ko domājot visi: ''Cik tad ilgi tā varēja turpināties? Profesionālās lietas ir jānodala no privātās dzīves!''

Krūmiņa notikušo esot atteikusies komentēt, kam solidāri pievienojies arī Abu Meri, paužot, ka to darīt ''negrib''.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Artuss varbūt pateica to skarbi,savā stilā bet taisnība viņam ir...

5.jūnijs Atbildēt

KĀDA kuram taisnība.Artūrsa taisnība - cūkas taisnība. Lai pastāsta, ar kādām cūkām un kuiļiem pats guļ kopā.

Starp citu, arī cūkam ir sava - cūku politika. Kuru tad (cūku) drīkstēs intervēt, un kuru nē?

5.jūnijs Atbildēt
Inocents Xeno > 313131

Ha :-)…. tad Jūs esat liela speciāliste par to "cūku politiku", ja tik daudz par to ziniet rakstīt?? ;-) ;-) ...

6.jūnijs Atbildēt
xxx

Turpmāk Kaimiņu arī ēterā nelaidiet, jo viņš guļ ar kpvlv partijas priekšsēdētāju!

5.jūnijs Atbildēt

No kura datuma?

5.jūnijs Atbildēt

Sieviete bez morāles!

6.jūnijs Atbildēt

Un tas viss kaut kāda nelīdzsvarota, ciniska, netaktiska cilvēka dēļ? Nesaprotu, kam īsti ierobežojumi jāliek- žurnālistei vai Kaimiņam?

6.jūnijs Atbildēt

Jā, bet - kas gan tur ir "netaktisks"? Vai tad Jūs neesat dzirdējusi par tādu lietu kā "interešu konflikts", kurš rodas (piedodiet, ja atkal netaktiski!) arī hm..."guļot" ar kādu? Vispār, ja tā padomā - ja pēc tā attiecībā pret … citiem nerodas "interešu konflikts", tad vai nu persona ir netikumīga, vai viņai ir, Dievs pasargā, fragmentēta psihe: šizofrēnija! :-) Jauku dienu visiem :-) ...

6.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:45

Jaunākās diskusijas