Jaunā miljonāre Elīna Maligina atklāj savus nākotnes plānus

tautaruna.lv 5.jūn 2018
 
Ingrīda Punka
Gandrīz pēc pusgadu ilga konflikta par pāragri mūžībā aizgājušā farmācijas kompānijas «Olainfarm» vadītāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina atstātā mantojuma pārdali, kas tiek lēsts 70 miljonu apmērā, ir panākta vienošanās. Kā ziņo "Vakara ziņas", Elīnas advokāti panākuši, ka atraitnei no dzīvesbiedra atstātā mantojuma pienākas 10 miljoni eiro. Līdz ar to Latvijas miljonāru sarakstu tagad papildina arī Elīna Maligina.

Sarunā ar portāla Skaties.lv žurnālisti Baibu Gāliņu E. Maligina atklāj savus nākotnes plānus.

Sieviete neizslēdz iespējamību, ka varētu darboties mākslas jomā vai uzņēmējdarbībā, bet tikpat labi, tas varētu būt, kas pavisam jauns.

Uz jautājumiem saistībā ar V. Maliginu, atraitne atklāj: "Jūtas, kas bija starp mums, bija īstas un patiesas, tāpēc mīļotā cilvēka pēkšņais zaudējums ir trieciens, kura sekas, visticamāk, nepāries nekad."

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tagad ir mīļotais,bet nesen vēl bija rīcības nespējīgais alkoholiķis.Kauns par tādu sievieti.Lai tie miljoni tiktu likti lietā,nevis notrallināti.

5.jūnijs 2018 Atbildēt

...when slaves becomes the master... ...из грязи в князи... Dievs nemīl, kad nabagi trako... Vārdu sakot, paskatīsimies :)

5.jūnijs 2018 Atbildēt

A kas jums par daļu kā cilvēks rīkosies ar savu naudu???

5.jūnijs 2018 Atbildēt

Pilnigi piekritu. Atradusi ko apspriest . Lai tak vini varas savavsula ar saviem miljoniem . Un ko Valentina pati daritu sada situacija? Domaju , ka ari spalvas putetu.

5.jūnijs 2018 Atbildēt

notrallinās tos miljonus viens divi, bohēmiste, kas nemāk ar naudu apieties, jo pati nekad neko nav nopelnījusi. atdot pusi mantojum advokātiem, tas jau vien parāda, ka nemāk lietas atrisināt sev izdevīgā veidā. Tādu apkāsēju saradīsies ka biezs. Liela dūša tik ilgi vien bija kamēr turējās vīra bikšu starās, tagad izrādās neuzko nav spējīga, vientiese.

6.jūnijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:28

Jaunākās diskusijas